akonadi_maildir_resource - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Archive Folder
et: Kausta arhiveerimine

en: The selected path is empty.
et: Valitud asukoht on tühi.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
et: Valitud asukoht sisaldab korrektseid Maildir-katalooge.

en: The selected path is a valid Maildir.
et: Valitud asukoht sisaldab korrektset Maildir-kataloogi.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
et: Valitud asukohta pole veel olemas, luuakse uus Maildir-kataloog.

en: The selected path does not exist.
et: Valitud asukohta ei ole olemas.

en: Error opening %1; this folder is missing.
et: Tõrge %1 avamisel: see kaust puudub.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
et: %1 avamine nurjus. See kas pole kehtiv maildir kaust või ei ole sul piisavalt õigusi sellele ligipääsuks.

en: Cannot locate mail file %1.
et: Kirjafaili "%1" ei leitud.

en: Cannot open mail file %1.
et: Kirjafaili "%1" avamine nurjus.

en: Cannot write to mail file %1.
et: Kirjutamine kirjafaili "%1" nurjus.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
et: Kirjafaili %1 loomine nurjus. Tõrge oli: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
et: Failinime %1 uuendamine kettal nimeks %2 nurjus: Tõrge oli: %3

en: Unusable configuration.
et: Kasutuskõlbmatu seadistus.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
et: Elemendi hankimine nurjus. Maildiri kaust "%1" ei ole korrektne.

en: Error: Unsupported type.
et: Viga: toetamata tüüp.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
et: Kirja lippude muutmine nurjus. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
et: Maildiri ressurss sai muust kui kirjast koosneva sisu.

en: Source folder is invalid: '%1'.
et: Lähtekataloog on vigane: "%1".

en: Destination folder is invalid: '%1'.
et: Sihtkataloog on vigane: "%1".

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
et: Kirja "%1" liigutamine asukohast "%2" asukohta "%3" nurjus. Tõrge oli: %4

en: Failed to delete message: %1
et: Kirja kustutamine nurjus: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
et: Kogu "%2" Maildir-kataloog "%1" on vigane.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
et: Maildir-kataloogi "%1" nime muutmine nurjus.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
et: Juur-Maildir-kataloogi "%1" liigutamine nurjus.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
et: Maildir-kataloogi "%1" liigutamine asukohast "%2" asukohta "%3" nurjus.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
et: Tipptaseme Maildir-kataloogi "%1" kustutamine nurjus.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
et: Alamkataloogi "%1" kustutamine nurjus.

en: Unable to create maildir '%1'.
et: Maildiri '%1' loomine nurjus.

en: No usable storage location configured.
et: Ühtegi kasutuskõlblikku salvestusasukohta pole seadistatud.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
et: Maildiri asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
et: Asukoht osutab Maildir-katalooge sisaldavale kataloogile, mitte Maildir-kataloogile endale.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
et: Taustaprogrammi tegelikke andmeid ei muudeta.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
et: Kirjade kausta seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
et: Maildiri teavet sisaldav kaust:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
et: Avamine kirjutuskaitstult
