akonadi_mbox_resource - en to et translation catalogue (36 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
et[0]: (1 kiri kustutamiseks märgitud)
et[1]: (%1 kirja kustutamiseks märgitud)

en: Failed to fetch the collection.
et: Kogu hankimine nurjus.

en: Failed to load the mbox file
et: Mbox-faili laadimine nurjus

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
et[0]: (1 kirja kustutamine)
et[1]: (%1 kirja kustutamine)

en: Failed to compact the mbox file.
et: Mbox-faili tihendamine nurjus.

en: MBox file compacted.
et: MBox-fail on tihendatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The only way to fully remove a mail from an mbox file is by removing it from the actual file. As this can be a rather expensive operation, the mbox resource keeps a list of deleted messages. Once in a while these messages are really removed from the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The downside of this is that if the file is changed by another program, the list of deleted messages cannot be trusted any longer and deleted messages might reappear.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ainus viis kirja tõeliselt MBox-failist eemaldada on tegeliku faili eemaldamine. Et see võib nõuda üsna suuri ressursse, säilitab MBoxi ressurss kustutatud kirjade loendit. Teatava aja tagant eemaldatakse need kirjad ka tegelikult failist.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> selle miinuseks on asjaoli, et kui faili muudab mõni teine programm, ei saa enam kustutatud kirjade loendit usaldada ning kustutatud kirjad võivad uuesti ilmuda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
et: &Tihenda nüüd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
et: Mitte ku&nagi ei tihendata automaatselt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
et: T&ihendamine iga

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MessageCount)
en: msg
et: sõnumi järel

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
et: MBoxi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Select a method to lock the mbox file when data is read from or written to the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note</span>: For some methods you might need to install additional software before they can be used.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Siin saab valida mbox-faili lukustamisviisi, kui failist loetakse või sellesse kirjutatakse andmeid.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märkus</span>: mõni viis võib eeldada lisatarkvara paigaldamist, enne kui seda saab kasutada.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
et: Procmail lu&kustusfail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
et: &Mutti dotlock

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
et: Privilegeeritud "m&utti dotlock"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
et: P&uudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
et: Puudub ehk vaikimisi valik peaks olema üldjuhul turvaline valik. Aga kui määratud MBox-faili kasutavad ka programmid, mis ei kasuta Akonadit, tuleb määrata sobiv lukustamisviis. Pane tähele, et sel juhul peavad nii ressurss kui ka teised programmid kasutama sama lukustamisviisi.

[ctx: Filedialog filter for *.mbox]
en: MBox file
et: MBox-fail

en: Compact frequency
et: Tihendamine sagedus

en: Lock method
et: Lukustamise meetod

[ctx: @info:status]
en: MBox not configured.
et: MBox pole seadistatud.

en: MBox not loaded.
et: MBox pole laaditud.

en: Failed to read message with uid '%1'.
et: Kirja uid-ga '%1' lugemine nurjus.

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
et: MBoxi ressursile saab lisada ainult e-kirju.

en: Mail message not added to the MBox.
et: Kirja ei lisatud MBoxile.

en: Could not fetch the collection: %1
et: Kogu hankimine nurjus: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
et: Teine programm on muutnud MBox-faili. Loodi uue faili koopia, millele lisati ootel muutused. Et seda ei juhtuks, kasuta lukustamist ning kontrolli, et kõik programmid, mis kasutavad MBox-faili, tarvitaksid ühesugust lukustamisviisi.

en: Failed to save mbox file to %1
et: mbox-faili salvestamine asukohta %1 nurjus

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
et: Muudetud elemendi uuendamine nurjus, sest vana elementi ei olnud võimalik kustutada Põhjus: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
et: MBox-faili asukoht.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
et: Näidatav nimi.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
et: Taustaprogrammi tegelikke andmeid ei muudeta.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
et: Faili muutuste jälgimine.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
et: Lukustusfail

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
et: Kustutatud kirjade arv enne puhastamise alustamist.
