kdepim-runtime - en to et translation catalogue (50 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
et: Kalendrite hankimine

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
et: Kalendri "%1" sündmuste hankimine

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
et: Sündmuse lisamine kalendrisse "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
et: Sündmuse muutmine kalendris "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
et[0]: %1 sündmuse eemaldamine
et[1]: %1 sündmuse eemaldamine

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
et[0]: %1 sündmuse liigutamine kalendrist "%2" kalendrisse "%3"
et[1]: %1 sündmuse liigutamine kalendrist "%2" kalendrisse "%3"

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
et: Kalendri "%1" loomine

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
et: Kalendri "%1" muutmine

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
et: Kalendri "%1" eemaldamine

en: Cannot handle item linking
et: Elemendi linkimise käitlemine nurjus

en: Cannot handle item unlinking
et: Elemendi linkimise tühistamise käitlemine nurjus

[ctx: @status]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: @info:status]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
et: Ressurssi ei ole seadistatud

en: Failed to refresh tokens
et: Pääsmike värskendamine nurjus

en: Invalid payload type
et: Vigane koormuse tüüp

en: Unknown collection mimetype
et: Tundmatu kogu MIME tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
et: Intervalliga värskendamise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
et: Värskendamise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
et: Laadi uuesti

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
et: Töökaaslased

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
et: Sõbrad

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
et: Perekond

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
et: Minu kontaktid

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
et: Kontaktirühmade hankimine

en: Other Contacts
et: Muud kontaktid

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
et: Rühma "%1" kontaktide hankimine

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
et: Kontakti lisamine rühma "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
et: Kontakti muutmine

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
et[0]: %1 kontakti eemaldamine
et[1]: %1 kontakti eemaldamine

en: Invalid source or destination collection
et: Vigane lähte- või sihtkogu

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
et[0]: %1 kontakti liigutamine rühmast "%2" rühma "%3"
et[1]: %1 kontakti liigutamine rühmast "%2" rühma "%3"

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
et[0]: %1 kontakti linkimine
et[1]: %1 kontakti linkimine

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
et[0]: %1 kontakti lingi tühistamine
et[1]: %1kontakti lingi tühistamine

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
et: Uue kontaktirühma "%1" loomine

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
et: Kontaktirühma "%1" muutmine

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
et: Kontaktirühma "%1" eemaldamine

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
et: Kogu kalendrite ID-d

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
et: Kogu ülesandeloendite ID-d

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
et: Ülesandeloendite hankimine

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
et: Loendi "%1" ülesannete hankimine

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
et: Ülesande muutmine loendis "%1"

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
et[0]: %1 ülesande eemaldamine
et[1]: %1 ülesande eemaldamine

en: Failed to delete task: %1
et: Ülesande kustutamine nurjus: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
et: Alamülesannetele uue eellase määramine nurjus: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
et: Ülesannete liigutamine ülesandeloendite vahel ei ole toetatud

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
et: Uue ülesandeloendi "%1" loomine

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
et: Ülesandeloendi "%1" muutmine

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
et: Ülesandeloendi "%1" eemaldamine
