kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Personal Settings
eu: Ezarpen pertsonalak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Incoming server:
eu: &Sarrerako zerbitzaria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Outgoing server:
eu: &Irteerako zerbitzaria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedMode)
en: &Download all messages for offline use
eu: &Zama-jaitsi mezu guztiak lerroz-kanpo erabiltzeko
