kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Personal Settings
eu: Ezarpen pertsonalak

en: Autoconfiguration
eu: Autokonfiguratzea

en: Probing IMAP server...
eu: IMAP zerbitzaria probatzen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxFreebusyEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLdapEdit)
en: Create
eu: Sortu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxImapEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxSmtpEdit)
en: Manual Edit
eu: Eskuz editatzea

en: Probing SMTP server...
eu: SMTP zerbitzaria probatzen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
eu: &Izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: &Email:
eu: &E-posta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
eu: &Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Kolab Version:
eu: Kolab bertsioa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditImapLabel)
en: IMAP Server Name:
eu: IMAP zerbitzari-izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFreebusy)
en: Freebusy:
eu: Aske/lanpetua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditSmtpLabel)
en: SMTP Server Name:
eu: SMTP zerbitzari-izena:
