kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
eu: Direktorioaren izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
eu: Di&rektorioa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
eu: Hautatu baliabide honek ordezkatu beharko lukeen edukia duen direktorioa. Direktorioa ez badago, sortu egingo du.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
eu: Sartzeko eskubideak

[ctx: if the access is limited to read-only]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
eu: Soilik irakurtzeko modua gaituta badago, goran hautatutako direktorioari ez zaio aldaketarik egingo. Soilik irakurtzeko modua automatikoki gaituko da direktoriora idazteko sarbiderik ez baduzu.

en: Personal Contacts
eu: Informazio pertsonala

en: Directory '%1' does not exists
eu: '%1' direktorioa ez da existitzen

en: Found file of unknown format: '%1'
eu: Formatu ezezaguneko fitxategi bat aurkitu da: '%1'

en: Unable to open file '%1'
eu: Ezin du '%1' fitxategia ireki

en: Found invalid contact in file '%1'
eu: Kontaktu baliogabea aurkitu du '%1' fitxategian

en: Found invalid contact group in file '%1': %2
eu: Kontaktu-talde baliogabea aurkitu du '%1' fitxategian: %2

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
eu: Soilik irakurtzekoa den direktorio batean idazten saiatzen: '%1'

en: Unable to write to file '%1': %2
eu: Ezin du %1 fitxategian idatzi: %2

en: Trying to write to a read-only file: '%1'
eu: Soilik irakurtzekoa den fitxategi batean idazten saiatzen: '%1'

en: Received item with unknown payload %1
eu: %1 zama erabilgarri ezezaguneko elementu bat jaso da

en: Unable to remove file '%1'
eu: Ezin du '%1' fitxategia kendu

en: Unable to create folder '%1'.
eu: Ezin du '%1' karpeta sortu.

en: Unable to rename folder '%1'.
eu: Ezin du '%1' karpeta berrizendatu.

en: Unknown folder to delete.
eu: Ezabatzeko karpeta ezezaguna.

en: Unable to delete folder '%1'.
eu: Ezin du '%1' karpeta ezabatu.

en: Unable to move file '%1' to '%2', '%2' already exists.
eu: Ezin du '%1' fitxategia '%2'(e)ra mugitu, '%2' existitzen da dagoeneko.

en: Unable to move directory '%1' to '%2', '%2' already exists.
eu: Ezin du '%1' direktorioa '%2'(e)ra mugitu, '%2' existitzen da dagoeneko.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to contacts directory
eu: Kontaktuen direktoriorako bide-izena

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu uneko bizkarraldekoaren datuak.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
eu: Fitxategi-izena:
