kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
eu: EteSync baliabidea

en: Temporary server error
eu: Zerbitzariaren aldi-baterako errorea

en: You do not have permission to perform this action.
eu: Ez duzu ekintza hau egiteko baimenik.

en: Permission denied
eu: Baimena ukatu da

en: A server error occurred.
eu: Zerbitzariaren errore bat gertatu da.

en: Server error
eu: Errorea zerbitzarian

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
eu: Zure EteSync egiaztagiriak aldatu dira. Mesedez, «Ados»i klik egin zure egiaztagiriak berriz sartzeko.

en: Credentials Changed
eu: Egiaztagiriak aldatu dira

en: Cannot retrieve items - account is null
eu: Ezin dira elementuak eskuratu - kontua nulua da

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
eu: Ezin izan du '%1' cachetik «etesyncCollection» lortu

en: Could not create new etesyncItem '%1'
eu: Ezin izan du '%1' «etesyncItem» berria sortu

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
eu: Ezin izan du '%1' cachetik «etesyncItem» lortu

en: Could not create new etesyncCollection
eu: Ezin izan du «etesyncCollection» berria sortu

en: Something went wrong
eu: Zerbait gaizki joan da

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
eu: Zerbitzariaren URLa

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
eu: EteSync zerbitzariaren URLa. Honen antzeko zerbait izan behar da, https://myserver.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
eu: EteSync zerbitzarian saio-hasteko erabiltzen den erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
eu: Oinarri direktoriorako bide-izena

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
eu: EteSync konfiguratzeko morroia

en: Login Credentials
eu: Saio-hasteko egiaztagiriak

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
eu: Sartu EteSync zerbitzarian saio-hasteko zure egiaztagiriak

en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Server:
eu: Zerbitzaria:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
eu: 🛈 Pasahitz eremua hutsik dago, segurtasun arrazoiengatik, EteSync-ek ez duelako gordetzen.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
eu: Mesedez, ziurtatu zerbitzariaren URLa zuzena dela. URLa http:// edo https:// hasi behar da.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
eu: Ezin izan du zerbitzarirekin konektatu. Mesedez, ziurtatu zerbitzariaren URLa zuzena dela.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
eu: Ez da aurkitu EteSync zerbitzaria. Mesedez, ziurtatu zerbitzariaren URLa zuzena dela.
