kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
eu: Urtemuga-egutegia ekartzea huts egin du

en: Failed to parse birthday calendar
eu: Urtemuga-egutegiaren azterketa-sintaktikoak huts egin du

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
eu: Konfigurazioa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
eu: Kontua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
eu: Lerroko egoera: ezezaguna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
eu: Saio-hasi Facebook erabiliz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
eu: Saio-itxi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
eu: Oroigarriak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
eu: Erakutsi oroigarriak parte hartzen dudan ekitaldietarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
eu: Erakutsi oroigarriak parte hartu nezake ekitaldietarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
eu: Erakutsi oroigarriak parte hartzen ez dudan ekitaldietarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
eu: Erakutsi oroigarriak erantzun ez dudan ekitaldietarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
eu: Erakutsi oroigarriak lagunen urtemugetarako

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
eu: Erakutsi ekitaldi oroigarriak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
eu: ordu lehenago

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
eu: Erakutsi urtemuga oroigarriak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
eu: egun lehenago

en: Checking login status...
eu: Saio-haste egoera egiaztatzen...

en: Not logged in
eu: Saioa hasteke

en: Logged in as <b>%1</b>
eu: <b>%1</b> gisa saio-hasita

en: Invalid response from server: JSON parsing error
eu: Zerbitzariaren erantzun baliogabea: JSON azterketa-sintaktikoaren errorea

en: Events I'm Attending
eu: Parte hartzen dudan ekitaldiak

en: Events I'm not Attending
eu: Parte hartzen ez dudan ekitaldiak

en: Events I May Be Attending
eu: Parte har nezakeen ekitaldiak

en: Events I have not Responded To
eu: Erantzun ez dudan ekitaldiak

en: Friends' Birthdays
eu: Lagunen urtemugak

en: Failed to open KWallet
eu: KWallet irekitzea huts egin du

en: Failed to obtain access token from Facebook
eu: Facebook-etik sartzeko tokena lortzea huts egin du
