kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (67 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
eu: Egutegiak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
eu: '%1' egutegiko ekitaldiak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
eu: '%1' egutegian ekitaldi bat gehitzen

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
eu: '%1' egutegiko ekitaldi bat aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
eu[0]: Ekitaldi %1 kentzen
eu[1]: %1 ekitaldi kentzen

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
eu[0]: Ekitaldi %1 '%2' egutegitik '%3' egutegira eramaten
eu[1]: %1 ekitaldi '%2' egutegitik '%3' egutegira eramaten

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
eu: '%1' egutegia sortzen

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
eu: '%1' egutegia aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
eu: '%1' egutegia kentzen

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
eu: Lankideak

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
eu: Lagunak

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
eu: Familia

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
eu: Nire kontaktuak

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
eu: Kontaktu-taldeak eskuratzen

en: Other Contacts
eu: Beste kontaktu batzuk

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
eu: '%1' taldeko kontaktuak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 contact photo for group '%2' | Retrieving %1 contact photos for group '%2'
eu[0]: '%2' taldeko kontaktu-argazki %1 eskuratzen
eu[1]: '%2' taldeko %1 kontaktu-argazki eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
eu: '%1' taldera kontaktu bat gehitzen

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
eu: Egoera aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
eu[0]: Kontaktu %1 kentzen
eu[1]: %1 kontaktu kentzen

en: Invalid source or destination collection
eu: Sorburu edo jomuga bilduma baliogabea

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
eu[0]: Kontaktu %1 '%2' taldetik '%3' taldera eramaten
eu[1]: %1 kontaktu '%2' taldetik '%3' taldera eramaten

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
eu[0]: Kontaktu %1 estekatzen
eu[1]: %1 kontaktu estekatzen

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
eu[0]: Kontaktu %1i esteka kentzen
eu[1]: %1 kontakturi esteka kentzen

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
eu: '%1' kontaktu-talde berria sortzen

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
eu: '%1' kontaktu-taldea aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
eu: '%1' kontatu-taldea kentzen

en: Cannot handle item linking
eu: Ezin du maneiatu elementua estekatzea

en: Cannot handle item unlinking
eu: Ezin du maneiatu elementuari esteka kentzea

[ctx: @status]
en: Ready
eu: Prest

en: Invalid item.
eu: Elementu baliogabea.

en: Waiting for KWallet...
eu: KWallet-en zain...

en: Can't access KWallet
eu: Ezin du KWallet atzitu

[ctx: @info:status]
en: Ready
eu: Prest

en: Configured account does not exist
eu: Konfiguratutako kontua ez da existitzen

en: not configured
eu: konfiguratu gabe

en: Account has been logged out.
eu: Kontua saio-itxi da.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
eu: Zure kontutik Google Groupware-tik saioa itxi da. Mesedez saioa ireki Google Kontaktuak eta Google Egutegiak berriz sinkronizatu daitezen.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
eu: %1 kontutik Google Groupware-tik saioa itxi da. Mesedez saioa ireki Google Kontaktuak eta Google Egutegiak berriz sinkronizatu daitezen.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
eu: %1(e)k zure arreta behar du.

[ctx: @action]
en: Log in
eu: Hasi saioa

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
eu: Baliabidea ez dago konfiguratuta

en: Failed to refresh tokens
eu: Tokenak freskatzea huts egin du

en: Invalid payload type
eu: Zama-erabilgarri mota baliogabea

en: Unknown collection mimetype
eu: Bildumaren MIME-mota ezezaguna

en:  minute |  minutes
eu[0]:  minutu
eu[1]:  minutu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>not configured</b>
eu: <b>konfiguratu gabe</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
eu: Kontua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure...
eu: Konfiguratu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
eu: Gaitu freskatzeko bitartea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
eu: Freskatzeko bitartea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
eu: Ekarri hemendik aurrerako ekitaldiak bakarrik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
eu: Gaitutako egutegiak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
eu: Birzamatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
eu: Gaitutako zeregin-zerrendak:

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
eu: Bildumako egutegien IDak

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
eu: Bildumako zeregin-zerrenden IDak

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
eu: Zeregin-zerrendak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
eu: '%1' zerrendako zereginak eskuratzen

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
eu: '%1' zerrendako zeregina aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
eu[0]: Zeregin %1 kentzen
eu[1]: %1 zeregin kentzen

en: Failed to delete task: %1
eu: Zeregina ezabatzea huts egin du: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
eu: Azpi-zereginari gurasoa aldatzea huts egin du: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
eu: Ez dago zereginak zeregin-zerrenden artean leku aldatzeko euskarririk

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
eu: '%1' zeregin-zerrenda sortzen

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
eu: '%1' zeregin-zerrenda aldatzen

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
eu: '%1' zeregin-zerrenda kentzen
