kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
eu: iCal fitxategirako bide-izena.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
eu: Azaltzeko izena.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu uneko bizkarraldekoaren datuak.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
eu: Gainbegiratu fitxategia aldaketa bila.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
eu: Auto-gordetzeko denbora-tartea (minututan).

en: Incidence with uid '%1' not found.
eu: '%1' UID duen intzidentzia ez da aurkitu.

en: Calendar not loaded.
eu: Egutegia ez da zamatu.

en: Failed to save calendar file to %1
eu: Egutegi fitxategia %1(e)n gordetzea huts egin du

en: Unable to retrieve added item %1.
eu: Ez da gehitutako %1 elementua eskuratzeko gai.

en: Unable to retrieve modified item %1.
eu: Ez da aldatutako %1 elementua eskuratzeko gai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
eu: Fitxategi-izena:
