kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Archive Folder
eu: Artxibatu karpeta

en: The selected path is empty.
eu: Hautatutako bide-izena hutsik dago.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
eu: Hautatutako bide-izenak «Maildir» karpeta baliodunak ditu.

en: The selected path is a valid Maildir.
eu: Hautatutako bide-izena «Maildir» balioduna da.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
eu: Hautatutako bide-izena ez dago oraindik, «Maildir» berri bat sortuko da.

en: The selected path does not exist.
eu: Hautatutako bide-izena ez dago.

en: Error opening %1; this folder is missing.
eu: Errorea %1 irekitzean; karpeta hori ez dago.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
eu: Errorea %1 irekitzean; edo hori ez da «maildir» karpeta balioduna, edo ez daukazu sartzeko behar adinako baimenik.

en: Cannot locate mail file %1.
eu: Ezin du aurkitu %1 posta fitxategia.

en: Cannot open mail file %1.
eu: Ezin du ireki %1 posta fitxategia.

en: Cannot write to mail file %1.
eu: Ezin du idatzi %1 posta fitxategira.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
eu: %1 posta fitxategia sortzea huts egin du. Errorea izan da: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
eu: %1 fitxategi-izena diskoan %2(e)ra aldatzea huts egin du. Errorea izan da: %3.

en: Unusable configuration.
eu: Konfigurazio erabilezina.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
eu: Ez da elementua ekartzeko gai: "%1" «maildir» karpeta baliogabea da.

en: Error: Unsupported type.
eu: Errorea: Euskarririk gabeko mota.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
eu: Postarako banderak aldatzea huts egin du. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
eu: «Maildir» baliabideak posta ez den edukia jaso du.

en: Source folder is invalid: '%1'.
eu: Sorburu-karpeta baliogabea da: '%1'

en: Destination folder is invalid: '%1'.
eu: Jomuga-karpeta baliogabea da: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
eu: Ezin izan du '%1' mezua '%2'(e)tik '%3'(e)ra eraman. Errorea %4 izan da.

en: Failed to delete message: %1
eu: Mezua ezabatzea huts egin du: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
eu: '%2' bildumarako '%1' «maildir» baliogabea da.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
eu: Ezin da '%1' «maildir» karpeta berrizendatzeko gai.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
eu: Ezin du '%1' «maildir» erro-karpeta mugitu.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
eu: Ezin da '%1' «maildir» karpeta '%2'(e)tik '%3'(e)ra mugitzeko gai.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
eu: Ezin du ezabatu goi-mailako '%1' «maildir» karpeta.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
eu: '%1' azpi-karpeta ezabatzea huts egin dut.

en: Unable to create maildir '%1'.
eu: Ez da '%1' «maildir» sortzeko gai.

en: No usable storage location configured.
eu: Ez da konfiguratu erabilgarria den biltegiratze-kokalekurik.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
eu: «Maildir»rerako bide-izena

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
eu: Bide-izenak «Maildir»rak dituen karpeta batera darama «maildir» batera bideratu ordez.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu egungo bizkarraldekoaren datuak.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
eu: Posta direktorioaren ezarpenak

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Maildir
eu: «Maildir»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
eu: Hautatu «maildir»raren informazioa duen karpeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
eu: Ireki soilik irakurtzeko moduan
