kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)... | Sending messages (%1 items in queue)...
eu[0]: Mezuak bidaltzen (elementu 1 ilaran)...
eu[1]: Mezuak bidaltzen (%1 elementu ilaran)...

en: Sending canceled.
eu: Bidaltzea utzi da.

en: Finished sending messages.
eu: Mezuak bidaltzea bukatu da.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
eu: E-posta ondo bidali da

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
eu: Zure e-posta ondo bidali da.

en: No items in queue.
eu: Ilaran ez dago elementurik.

en: Online, sending messages in queue.
eu: Lerroan, ilarako mezuak bidaltzen.

en: Offline, message sending suspended.
eu: Lerroz-kanpo, mezuak bidaltzea eten da.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
eu: Bidaltzen: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
eu: E-posta bidaltzea huts egin du

en: Ready to dispatch messages.
eu: Mezuak igortzeko prest.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
eu: Irteera-ontziko bildumaren ID

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
eu: Bidalitako posta bildumaren ID

en: Could not access the outbox folder (%1).
eu: Ezin du atzitu irteera-ontziko karpeta (%1).

en: Message sending aborted.
eu: Mezuak bidaltzea galarazi da.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
eu: Ezin izan du mezu-garraioa hasi. Beharbada garraio baliogabea.

en: Could not send message. Invalid transport.
eu: Ezin izan du mezua bidali. Garraio baliogabea.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
eu: %1 baliabidearen D-Bus interfazea lortzea huts egin du.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
eu: %1 baliabidearen D-Bus erantzun baliogabea.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
eu: Bidalitako-posta karpeta lehenetsia eskuraezin. Mantendu mezua irteerako-ontzian.

en: Message transport aborted.
eu: Mezu-garraioa galarazi da.

en: Failed to transport message.
eu: Mezua garraiatzea huts egin du.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
eu: «mailfilteragent»aren D-Bus interfazea lortzea huts egin du.

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
eu: «mailfilteragent»aren D-Bus erantzun baliogabea

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
eu: Bidaltzea ondo egin da, baina mezua irteera-ontzitik kentzea huts egin du.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
eu: Bidaltzea ondo egin da, baina mezua bidalitako-posta karpetara eramatea huts egin du.

en: Failed to store result in item.
eu: Elementuan emaitza gordetzea huts egin du.

en: Failed to fetch item.
eu: Elementua ekartzea huts egin du.
