kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: Title of the window that shows the status of the migration agent and offers controls to start/stop individual migration jobs.]
en: Migration Status
eu: Migrazioaren egoera

[ctx: User visible name of ongoing Akonadi migration jobs]
en: PIM Maintenance
eu: PIM mantentzea

[ctx: PIM-Maintenance is in progress.]
en: In progress...
eu: Martxan...

en: PIM Maintenance
eu: PIM mantentzea

[ctx: PIM-Maintenance is paused.]
en: Paused.
eu: Etenda.

[ctx: Name of the migrator in this row]
en: Name
eu: Izena

[ctx: Progress of the migrator in %]
en: Progress
eu: Aurrerapena

[ctx: Current status of the migrator (done, in progress, ...)]
en: Status
eu: Egoera

en: Logfile
eu: Egunkari-fitxategia

[ctx: Title of the window displaying the log of a single migration job.]
en: Migration Info
eu: Migrazio-informazioa
