kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: The selected path is empty.
eu: Hautatutako bide-izena hutsik dago.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
eu: Hautatutako bide-izenak «Maildir» karpeta baliodunak ditu.

en: The selected path is a valid Maildir.
eu: Hautatutako bide-izena «Maildir» balioduna da.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
eu: Hautatutako bide-izena ez da oraindik existitzen, «Maildir» berri bat sortuko da.

en: The selected path does not exist.
eu: Hautatutako bide-izena ez da existitzen.

[ctx: @info:status]
en: Unusable configuration.
eu: Konfigurazio erabilgaitza.

[ctx: @info:status]
en: Item %1 belongs to invalid collection %2. Maybe it was deleted meanwhile?
eu: %1 elementua %2 bilduma baliogabeari dagokio. Agian bien bitartean ezabatu da?

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folders
eu: E-posta karpetak sinkronizatzea

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folder %1
eu: %1 e-posta karpeta sinkronizatzea

[ctx: @info:status]
en: Cannot move root maildir folder '%1'.
eu: Ezin du mugitu '%1' erro «maildir» karpeta.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
eu: Ezin du ezabatu goi-mailako '%1' «maildir» karpeta.

[ctx: @info:status]
en: Unable to create maildir '%1'.
eu: Ez da '%1' «maildir» sortzeko gai.

[ctx: @info:status]
en: No usable storage location configured.
eu: Ez da konfiguratu erabilgarria den biltegiratze-kokalekurik.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KMail mail folder
eu: KMail posta karpetaren bide-izena

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
eu: Bide-izenak «Maildir»rak dituen karpeta batera darama «maildir» batera bideratu ordez.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu uneko bizkarraldekoaren datuak.

[ctx: @info:status]
en: Given folder name is empty
eu: Emandako karpeta-izena hutsik dago

[ctx: @info:status]
en: Folder %1 does not seem to be a valid email folder
eu: Ez dirudi %1 karpeta e-posta karpeta balioduna denik

[ctx: @info:status]
en: Unhandled operation %1
eu: Tratatu gabeko eragiketa %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot create folder %1 inside folder %2
eu: Ezin du sortu %1 karpeta %2 karpetaren barruan

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove folder %1 from folder %2
eu: Ezin du ezabatu %1 karpeta %2 karpetatik

[ctx: @info:status]
en: Failed to load MBox folder %1
eu: %1 «MBox» karpeta zamatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Cannot rename folder %1
eu: Ezin du %1 karpeta berrizendatu

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 from folder %2 to folder %3
eu: Ezin du %1 karpeta %2 karpetatik %3 karpetara eraman

[ctx: @info:status]
en: Cannot add emails to folder %1
eu: Ezin ditu gehitu e-postak %1 karpetara

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove emails from folder %1
eu: Ezin ditu ezabatu e-postak %1 karpetatik

[ctx: @info:status]
en: Error while reading mails from folder %1
eu: Errorea %1 karpetako postak irakurtzean

[ctx: @info:status]
en: Failed to load Maildirs folder %1
eu: «Maildir»ren %1 karpeta zamatzea huts egin du

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1
eu: Ezin ditu aldatu %1 karpetako e-postak

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1. %2
eu: Ezin ditu aldatu %1 karpetako e-postak. %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails from folder %1
eu: Ezin ditu mugitu %1 karpetako e-postak

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails to folder %1
eu: Ezin ditu eraman e-postak %1 karpetara

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1
eu: Ezin ditu mugitu %1 karpetako e-postak

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1 to folder %2
eu: Ezin ditu mugitu e-postak %1 karpetatik %2 karpetara

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 into one of its own subfolder tree
eu: Ezin du %1 karpeta bere azpi-karpetatako batera eraman

[ctx: @info:status]
en: Cannot add email to folder %1 because there is no email content
eu: Ezin du gehitu e-posta %1 karpetara, ez duelako e-posta edukirik

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify email in folder %1 because there is no email content
eu: Ezin du aldatu %1 karpetako e-posta, ez duelako e-posta edukirik

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
eu: Posta direktorioaren ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
eu: Hautatu «maildir»raren informazioa duen karpeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
eu: Ireki soilik irakurtzeko moduan
