kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (36 entries)

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
eu[0]: "%3"(r)en posta berri bat %2(e)an
eu[1]: "%3"(r)en %1 posta berri %2(e)an

en: New mail arrived
eu: Posta berria iritsi da

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
eu: %f(r)en mezu bat jaso da

en: Unable to start KMail application.
eu: Ez da KMail aplikazioa hasteko gai.

en: Select which folders to monitor for new message notifications:
eu: Hautatu mezu berrien jakinarazpenetarako zein karpeta gainbegiratu:

en: Search...
eu: Bilatu...

en: &Select All
eu: &Hautatu dena

en: &Unselect All
eu: &Desautatu dena

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
eu: <qt><p>Hemen mezua definitu dezakezu. Erabil dezakezu:</p><ul><li>%s ezarri gaia</li><li>%f ezarri nork</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
eu: Hautatu erakutsi beharreko eremuak:

en: Show Photo
eu: Erakutsi argazkia

en: Show From
eu: Erakutsi Nork

en: Show Subject
eu: Erakutsi Gaia

en: Show Folders
eu: Erakutsi Karpetak

en: Do not notify when email was sent by me
eu: Ez jakinarazi e-posta nik bidali dudanean

en: Keep Persistent Notification
eu: Mantendu jakinarazpen iraunkorra

en: Show Action Buttons
eu: Erakutsi ekintza-botoiak

en: Reply Mail
eu: Erantzun postari

en: Reply to Author
eu: Erantzun egileari

en: Reply to All
eu: Erantzun denei

en: Display
eu: Azaldu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
eu: <a href="whatsthis">Hori nola dabil?</a>

en: Message:
eu: Mezua:

en: Text to Speak
eu: Esan beharreko testua

en: Notify
eu: Jakinarazi

en: Folders
eu: Karpetak

en: New Mail Notifier Agent
eu: Posta berriak jakinarazteko agentea

en: Notify about new mails.
eu: Posta berrien berri eman.

en: Maintainer
eu: Mantentzailea

en: From: %1
eu: Nork: %1

en: Subject: %1
eu: Gaia: %1

en: In: %1
eu: Non: %1

en: Show mail...
eu: Erakutsi posta...

en: Mark As Read
eu: Markatu irakurritako gisa

en: Delete
eu: Ezabatu
