kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Enter the http or https URL to your Open-Xchange installation here.
eu: Sartu hemen zure Open-Xchange instalaziorako http edo https URLa.

en: Enter the username of your Open-Xchange account here.
eu: Sartu hemen zure Open-Xchange kontuaren erabiltzaile-izena.

en: Enter the password of your Open-Xchange account here.
eu: Sartu hemen zure Open-Xchange kontuaren pasahitza.

en: Unable to connect: %1
eu: Ezin du konektatu: %1

en: Connection error
eu: Konexio-errorea

en: Tested connection successfully.
eu: Konexioa proba arrakastatsua.

en: Connection success
eu: Konexio arrakastatsua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_BaseUrl)
en: Server URL:
eu: Zerbitzariaren URLa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl) i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Open-Xchange server, should be something like https://myserver.org/
eu: Open-Xchange zerbitzariaren URLa https://nirezerbitzaria.org/ antzeko zerbait izan beharko litzateke.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Username)
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username) i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Open-Xchange server
eu: Open-Xchange zerbitzarian saio-hasteko erabiltzen den erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Password) i18n: ectx: tooltip, entry (Password), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Password), group (General)
en: The password that is used to log into the Open-Xchange server
eu: Open-Xchange zerbitzarian saio-hasteko erabiltzen den pasahitza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, checkConnectionButton)
en: Test Connection...
eu: Probako konexioa...

en: Private Folder
eu: Karpeta pribatua

en: Public Folder
eu: Karpeta publikoa

en: Shared Folder
eu: Partekatutako karpeta

en: System Folder
eu: Sistemaren karpeta

en: Unable to connect to server
eu: Ezin da zerbitzariarekin konektatu

en: The object was edited by another participant in the meantime. Please check.
eu: Bien bitartean, objektua beste parte-hartzaile batek editatu du. Mesedez, ikuskatu.

en: Object not found. Maybe it was deleted by another participant in the meantime.
eu: Objektua ez du aurkitu. Bien bitartean beharbada beste partaide batek ezabatu du.

en: You don't have the permission to perform this action on this object.
eu: Ez duzu objektu horretan ekintza hori egiteko baimenik.

en: A conflict detected. Please check if there are other objects in conflict with this one.
eu: Gatazka bat antzeman du. Mesedez, egiaztatu beste objektu batzuek honekin gatazkarik duten.

en: A mandatory data field is missing. Please check. Otherwise contact your administrator.
eu: Datuen derrigorrezko eremu bat falta da. Mesedez egiaztatu. Bestela jar zaitez zure administratzailearekin harremanean.

en: An appointment conflict detected.
    Please check if there are other appointments in conflict with this one.
eu: Hitzordu-gatazka bat antzeman du.
    Mesedez, egiaztatu beste hitzordu batzuk honekin gatazkarik duten.

en: Internal server error. Please contact your administrator.
eu: Zerbitzariaren barneko errorea. Mesedez, jar zaitez harremanean zure administratzailearekin.

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
eu: Zerbitzariaren URLa

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: label, entry (Password), group (General)
en: Password
eu: Pasahitza

note: i18n: ectx: label, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates
eu: Erabili eguneratze inkrementalak

note: i18n: ectx: tooltip, entry (UseIncrementalUpdates), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (UseIncrementalUpdates), group (General)
en: Use incremental updates instead of reloading all data from the server each time
eu: Erabili eguneratze inkrementalak aldi bakoitzean zerbitzaritik datu guztiak birzamatu ordez.
