kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Sync error. Server status not as expected.
eu: Sink. errorea. Zerbitzariaren egoera ez da espero zena.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TomboyNotesAgentConfigWidget)
en: Tomboy Server Settings
eu: Tomboy zerbitzariaren ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Display name:
eu: Azaltzeko izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Type in the server URL:
eu: Tekleatu zerbitzariaren URLa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ServerURL)
en: This value is not changeable after first setup
eu: Balio hau ezin da aldatu aurreneko ezarpenaren ondoren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval:
eu: Eguneratze bitartea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: minutes
eu: minutu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
eu: Ireki irakurtzeko soilik moduan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreSslErrors)
en: Ignore SSL errors
eu: SSL erroreak ezikusi

en: Tomboy Notes %1
eu: Tomboy oharrak %1

en: Resource configuration is not valid
eu: Baliabidearen konfigurazioa ez da baliozkoa

en: Resource is read-only
eu: Baliabidea irakurtzeko soilik da

note: i18n: ectx: label, entry (collectionName), group (General)
en: The display name of this resource
eu: Baliabide hau azaltzeko izena

note: i18n: ectx: label, entry (ServerURL), group (General)
en: The URL to the Tomboy sync server
eu: Tomboy sink. zerbitzarirako URLa

note: i18n: ectx: label, entry (contentURL), group (General)
en: The URL to the notes on the Tomboy sync server
eu: Tomboy sink. zerbitzariko oharretarako URLa

note: i18n: ectx: label, entry (userURL), group (General)
en: The URL to the user data on the Tomboy sync server
eu: Tomboy sink. zerbitzariko erabiltzaile-datuetarako URLa

note: i18n: ectx: label, entry (requestToken), group (General)
en: The request token to the Tomboy sync server
eu: Tomboy sink. zerbitzarirako eskaera-tokena

note: i18n: ectx: label, entry (requestTokenSecret), group (General)
en: The request token secret to the Tomboy sync server
eu: Tomboy sink. zerbitzarirako eskaera-token sekretua

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictHandling), group (General)
en: The way how conflicts should be handled
eu: Gatazkei aurre egiteko modua

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu uneko bizkarraldekoaren datuak.

note: i18n: ectx: label, entry (ignoreSslErrors), group (General)
en: Ignore SSL errors.
eu: SSL erroreak ezikusi.

note: i18n: ectx: label, entry (refreshInterval), group (General)
en: Refresh every
eu: Freskatu horrenbestero:

en: Authorization failed. It could be an SSL error.
eu: Baimen-emateak huts egin du. SSL errore bat izan liteke.
