kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Creating instance of type %1
eu: %1 motako instantzia sortzea

en: Missing Identifier
eu: Identifikatzailea falta da

en: Failed to start migration because migrator is not ready
eu: Migrazioa hastea huts egin du migratzailea prest ez dagoelako

en: Starting migration...
eu: Migrazioa hasten...

en: Migration complete
eu: Migrazioa osatuta

en: Migration aborted
eu: Migrazioa galarazi da

en: Migration failed
eu: Migrazioak huts egin du

en: Migration paused
eu: Migrazioa etenda

en: This migration has already been started once but was aborted
eu: Migrazio hau dagoeneko behin hasi da baina galarazi egin da

[ctx: @info:status]
en: Not started
eu: Hasi gabe

[ctx: @info:status]
en: Running...
eu: Martxan...

[ctx: @info:status]
en: Complete
eu: Osatuta

[ctx: @info:status]
en: Aborted
eu: Galarazita

[ctx: @info:status]
en: Paused
eu: Etenda

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
eu: Eguneratzea behar du

[ctx: @info:status]
en: Failed
eu: Huts egin du

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
eu: GID migrazioa: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
eu: %1 MIME-mota duten elementu guztiek GID bat dutela ziurtatzen du GID erauzle bat erabilgarri badago.

en: Migration failed: %1
eu: Migrazioak huts egin du: %1

en: GID Migration Tool
eu: GID migratzeko tresna

en: Migration of Akonadi Items to support GID
eu: Akonadi-ko elementuen migrazioa GIDen euskarria izateko

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
eu: (c) 2013-2022 Akonadi garatzaileak

en: Author
eu: Egilea

en: Show reporting dialog
eu: Erakutsi berri emateko elkarrizketa-koadroa

en: Show report only if changes were made
eu: Erakutsi txostena aldaketak egin badira bakarrik

en: MIME type to migrate
eu: Migratu beharreko MIME mota
