kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Unique
eu: Bakarra

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
eu: Hilabetea eta urtea

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
eu: Urtea

en: Enable
eu: Gaitu

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
eu: Artxibatu honen barruan:

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
eu: Artxiboaren karpeta-izena:
