kdepim-runtime - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
eu: vCard helbide-liburu fitxategia

en: Activities
eu: Jarduerak

en: Contact with uid '%1' not found.
eu: '%1' UID duen kontaktua ez da aurkitu.

en: Unable to open vCard file '%1'.
eu: Ez da '%1' vCard fitxategia irekitzeko gai.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
eu: vCard fitxategiaren bide-izena.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
eu: Azaltzeko izena.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
eu: Ez aldatu uneko bizkarraldekoaren datuak.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
eu: Gainbegiratu fitxategia aldaketa bila.

note: i18n: ectx: label, entry (PeriodicUpdate), group (General)
en: Periodically update the file.
eu: Fitxategia aldizka eguneratu.

note: i18n: ectx: label, entry (UpdatePeriod), group (General)
en: Automatic update period in minutes.
eu: Automatikoki eguneratzeko denbora-tartea minututan.
