akonadi_ical_resource - en to fi translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
fi: Polku iCal-tiedostoon.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
fi: Näyttönimi.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
fi: Älä muuta tietoja varsinaisessa taustaosassa.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
fi: Tarkkaile tiedoston muutoksia.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
fi: Automaattitarkistusväli (minuuteissa).

en: Incidence with uid '%1' not found.
fi: Esiintymä, jonka tunniste on ”%1”, ei löytynyt.

en: Calendar not loaded.
fi: Kalenteria ei ladattu.

en: Failed to save calendar file to %1
fi: Kalenteritiedoston tallennus kohteeseen %1 epäonnistui

en: Unable to retrieve added item %1.
fi: Lisättyä tietuetta %1 ei saatu noudetuksi.

en: Unable to retrieve modified item %1.
fi: Muuttunutta tietuetta %1 ei saatu noudetuksi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
fi: Tiedostonimi:
