akonadi_vcard_resource - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
fi: vCard-osoitekirjatiedosto

en: Contact with uid '%1' not found.
fi: Yhteystietoa, jonka tunniste on ”%1”, ei löytynyt.

en: Unable to open vCard file '%1'.
fi: vCard-tiedostoa ”%1” ei voida avata.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
fi: vCard-tiedoston sijainti.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
fi: Näyttönimi.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
fi: Älä muuta tietoja taustaosassa.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
fi: Tarkkaile tiedoston muutoksia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
fi: Tiedostonimi:
