akonadi_imap_resource - en to ga translation catalogue (52 entries)

en: IMAP Account
ga: Cuntas IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
ga: Freastalaí IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
ga: Ainm úsáideora

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
ga: Sainmhíníonn sé seo an cineál criptiúcháin

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
ga: Roghnaigh URL malartach

en: No server configured yet.
ga: Níl aon fhreastalaí cumraithe.

en: Connection established.
ga: Ceangal déanta.

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
ga: Ní féidir fillteán IMAP '%1' a bhogadh, níl sé ar an bhfreastalaí.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
ga: Ní féidir fillteán IMAP '%1' a bhogadh as '%2', níl '%2' ar an bhfreastalaí.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
ga: Ní féidir fillteán IMAP '%1' a bhogadh go '%2', níl '%2' ar an bhfreastalaí.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
ga: Ní féidir an teachtaireacht a bhogadh, níl sí ar an bhfreastalaí.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
ga: Ní féidir an teachtaireacht a bhogadh as '%1', níl '%1' ar an bhfreastalaí.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
ga: Ní féidir an teachtaireacht a bhogadh go '%1', níl '%1' ar an bhfreastalaí.

en: Connection lost
ga: Cailleadh an ceangal

en: Inbox
ga: Bosca Isteach

en: Shared Folders
ga: Comhfhillteáin

en: Disconnected from server during login.
ga: Dícheangailte ón bhfreastalaí le linn logála isteach.

en: Empty password
ga: Focal faire folamh

en: Account Settings
ga: Socruithe an Chuntais

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
ga: Bain Triail Eile As

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
ga: Glantéacs

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
ga: Gan ainm

en:  minute |  minutes
ga[0]:  nóiméad
ga[1]:  nóiméad
ga[2]:  nóiméad
ga[3]:  nóiméad
ga[4]:  nóiméad

en: Identity:
ga: Aitheantas:

en: Do not use KWallet
ga: Ná húsáid KWallet

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
ga: <qt><b>Ní thacaíonn an freastalaí seo le slándáil ar bith. Moltar duit gan a bheith ceangailte leis.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
ga: <qt><b>Níorbh fhéidir an freastalaí seo a úsáid.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
ga: Ginearálta

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
ga: Eolas faoin Chuntas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
ga: Ainm an Chuntais:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
ga: Roghnaigh freastalaí IMAP. Más mian leat ceangal le port neamhchaighdeánach le scéim áirithe criptiúcháin, úsáid ":port", mar shampla: "imap.foo.com:144".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
ga: Ainm úsáideora.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
ga: An focal faire.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
ga: Focal Faire:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
ga: Eatramh idir sheiceáil:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
ga: Scagadh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
ga: Tacaíonn an freastalaí le Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
ga: Ainm úsáideora:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
ga: Fíordheimhniú:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
ga: Casta

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
ga: Socruithe IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
ga: &Dlúthaigh fillteáin go huathoibríoch (léirscriosfar teachtaireachtaí scriosta)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
ga: Fillteán bruscair:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
ga: Socruithe Ceangail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
ga: Braith go hUathoibríoch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
ga: Eolas faoin Fhreastalaí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
ga: Criptiú:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
ga: Neamhní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
ga: Folamh

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
ga: Athluchtaigh an &Liosta

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
ga: Cuardaigh:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
ga: Liostáilte amháin
