akonadi_mbox_resource - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
ga[0]: (Teachtaireacht amháin á scriosadh)
ga[1]: (%1 theachtaireacht á scriosadh)
ga[2]: (%1 theachtaireacht á scriosadh)
ga[3]: (%1 dteachtaireacht á scriosadh)
ga[4]: (%1 teachtaireacht á scriosadh)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
ga: Socruithe mbox

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
ga: Poncghlasáil &Mutt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
ga: Poncghlasáil &Mutt faoi phribhléid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
ga: N&eamhní

en: Lock method
ga: Modh glasála

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ga: Ainm taispeána.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ga: Ná hathraigh na sonraí féin.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ga: Déan monatóireacht ar athruithe.
