akonadi_vcard_resource - en to ga translation catalogue (7 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
ga: Comhad Leabhair Seoltaí v-Chárta

en: Contact with uid '%1' not found.
ga: Teagmháil le haitheantas '%1' gan aimsiú.

en: Unable to open vCard file '%1'.
ga: Ní féidir comhad v-Chártaí '%1' a oscailt.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
ga: Conair go dtí an comhad v-Chárta.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ga: Ainm taispeána.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ga: Ná hathraigh na sonraí féin.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ga: Déan monatóireacht ar athruithe.
