akonadi_ical_resource - en to gl translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
gl: Ruta do ficheiro iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
gl: Nome para mostrar.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
gl: Non cambiar os datos reais da infraestrutura.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
gl: Monitorizar o ficheiro por se houber cambios.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
gl: Intervalo de garda automática (en minutos).

en: Incidence with uid '%1' not found.
gl: Incidencia con uid «%1» non atopada.

en: Calendar not loaded.
gl: Non se cargou o calendario.

en: Failed to save calendar file to %1
gl: Non se puido gardar o ficheiro de calendario en %1

en: Unable to retrieve added item %1.
gl: Non se pode recuperar o elemento engadido %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
gl: Non se pode recuperar o elemento modificado %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
gl: Ruta do ficheiro:
