akonadi_imap_resource - en to gl translation catalogue (156 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
gl: Non se pode engadir o cartafol IMAP «%1» a un cartafol pai «%2» que non existe.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
gl: Non se puido crear o cartafol «%1» no servidor IMAP.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
gl: Non se puido subscribir ao cartafol «%1» no servidor de IMAP. Ha desaparecer na vindeira sincronización. Empregue o diálogo de subscrición para solucionar iso

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
gl: Non se puideron escribir algunhas anotacións novas de «%1» no servidor de IMAP. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
gl: Non se puido determinar o identificador de usuario da mensaxe recentemente creada no servidor

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
gl: Non se pode modificar o cartafol «%1» porque non existe no servidor.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
gl: Primeiro hai que obter as ACL de «%1» do servidor de IMAP. Omítese o cambio da ACL

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
gl: Non se puido renomear o cartafol; restáurase a lista de cartafoles.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
gl: Non se puido subscribir ao cartafol renomeado «%1» no servidor de IMAP. Reaparecerá na vindeira sincronización. Empregue o diálogo de subscrición para solucionar isto.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
gl: Non se puideron escribir algunhas ACL novas de «%1» no servidor de IMAP. %2

en: IMAP Account
gl: Conta de IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
gl: Servidor de IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
gl: Define o porto no que se executa o servizo de IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
gl: Nome de usuario

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
gl: Define o tipo de cifrado que se ha de empregar

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
gl: Antepor ao modo de cifrado configurado.

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
gl: Define o tipo de autenticación que se ha de empregar

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
gl: Define se está activada a subscrición do lado do servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
gl: Conectar usando a configuración de proxy do sistema.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
gl: Se se marca, usarase a configuración de proxy do sistema para conectarse ao servidor de correo.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
gl: Define se se debería gardar sempre unha copia local de todos os datos de IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
gl: Define se está activada a comprobación por intervalos.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
gl: Intervalo de comprobación en minutos

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
gl: Define se se queren obter as anotacións, ACL e información sobre a cota
                 das caixas de correo cando se enumeren estas.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
gl: Define se se emite automaticamente a orde de expurgación; de non ser así,
                 haino que activar manualmente mediante a interface D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
gl: Defina que cartafol se emprega como lixo

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
gl: Definir se a colección do lixo recibiu o atributo especial

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
gl: Defina se a conta emprega a identidade predeterminada

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
gl: Conta da identidade

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
gl: Lista de nomes de caixas de correo sobre os que informou o servidor a última vez

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
gl: Ruta RID á caixa de correo para vixiar os cambios

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
gl: Defina se o servidor admite sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
gl: Defina se reutilizamos a configuración de servidor e acceso

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
gl: Defina o porto de sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
gl: Defina un URL alternativo

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
gl: Define o tipo de autenticación que se ha de empregar para servidores alternativos.

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
gl: Defina o nome de ficheiro de vacacións de sieve predeterminado

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
gl: Definir o nome de usuario empregado a partir do o URL de sieve do servidor personalizado

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
gl: Define o tipo de autenticación empregada polo servidor personalizado de sieve

en: No server configured yet.
gl: Aínda non se configurou ningún servidor.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
gl: Subscrición do lado do servidor

en: Connection established.
gl: Estabeleceuse a conexión.

en: Server is not available.
gl: O servidor non está dispoñíbel.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
gl: Engadindo o elemento en «%1».

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
gl: Actualizando o elemento en «%1».

[ctx: @info:status]
en: Updating items
gl: Estanse a actualizar os elementos

[ctx: @info:status]
en: Removing items
gl: Estanse a retirar os elementos

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
gl: Estanse a mover os elementos de «%1» para «%2».

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
gl: Estanse a obter os cartafoles

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
gl: Estase a obter información adicional do cartafol «%1».

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
gl: Creando o cartafol «%1».

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
gl: Actualizando o cartafol «%1».

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
gl: Estase a retirar o cartafol «%1».

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
gl: Movendo o cartafol «%1» de «%2» a «%3».

[ctx: @info:status]
en: Searching...
gl: Buscando…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
gl: Non se pode mover o cartafol de IMAP «%1» porque non existe no servidor.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
gl: Non se pode sacar o cartafol de IMAP «%1» de «%2» porque «%2» non existe no servidor.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
gl: Non se pode mover o cartafol de IMAP «%1» a «%2» porque «%2» non existe no servidor.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
gl: Non se pode mover a mensaxe porque non existe no servidor.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
gl: Non se pode sacar a mensaxe de «%1» porque «%1» non existe no servidor.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
gl: Non se pode mover a mensaxe para «%1» porque «%1» non existe no servidor.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
gl: Non se puido mover o elemento, carece de datos de mensaxe. Identificador remoto: %1.

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
gl: Non se puido marcar para eliminar a mensaxe de «%1» no servidor de IMAP. Reaparecerá na vindeira sincronización.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
gl: Non se puido eliminar o cartafol; restáurase a lista de cartafoles.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
gl: Non se puido atopar o cartafol para eliminar, restaurando a lista de cartafoles.

en: Restarting item retrieval.
gl: Reiniciando a obtención do elemento.

en: Unable to connect to the IMAP server.
gl: Non se pode conectar co servidor de IMAP.

en: Connection lost
gl: Perdeuse a conexión.

en: killed
gl: matado

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
gl: <p>Limitáronselle os dereitos de acceso ao cartafol <b>%1</b>. Non será posíbel engadir máis mensaxes a este cartafol.</p>

en: Access rights revoked
gl: Revogáronse os dereitos de acceso

en: Inbox
gl: Entrada

en: Shared Folders
gl: Cartafoles compartidos

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
gl: Estanse a obter os corpos de correo que faltan en %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
gl: O identificador remoto está baleiro ou é incorrecto

en: No message retrieved, failed to read the message.
gl: Non se obtivo ningunha mensaxe; non se puido ler a mensaxe.

en: No message retrieved, server reply was empty.
gl: Non se obtivo ningunha mensaxe; a resposta do servidor estaba baleira.

en: Invalid search
gl: Busca incorrecta

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
gl: Información do servidor

en: Resource not synchronized yet.
gl: O recurso aínda non está sincronizado.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
gl: Non se puido conectar co servidor de IMAP %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
gl: Non se puido conectar co servidor de IMAP.
    %1

en: Disconnected from server during login.
gl: Desconectado do servidor durante o acceso.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
gl: Non se puido crear unha conexión adicional co servidor de IMAP %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
gl: Non se puido ler o contrasinal: o usuario rexeitou o acceso á carteira

en: Empty password
gl: O contrasinal está baleiro

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
gl: Solicitouse TLS/SSL para conectar con %1, pero parece que este sistema non está configurado para iso.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
gl: Non se puido conectar co servidor de IMAP.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
gl: Non se puideron examinar as capacidades admitidas polo servidor de IMAP %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
gl: Non se puideron examinar as capacidades admitidas polo servidor de IMAP.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
gl: Non se pode empregar o servidor de IMAP %1 porque faltan algunhas capacidades requiridas: %2. Pídalle ao administrador do sistema que anove o servidor.

en: Disconnected during login.
gl: Desconectado durante o acceso.

en: Account Settings
gl: Configuración da conta

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
gl: Intentalo de novo

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
gl: Insira o contrasinal do usuario «%1» no servidor IMAP «%2».

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
gl: Texto simple

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Archive Folder
gl: Arquivar o cartafol

en:  minute |  minutes
gl[0]:  minuto
gl[1]:  minutos

en: Identity:
gl: Identidade:

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
gl: Vostede cambiou o enderezo do servidor. Aínda que o novo enderezo corresponda ao mesmo servidor que o enderezo anterior, é necesario descargar de novo todas as mensaxes de correo electrónico da conta. Seguro que quere continuar?

en: Server address change
gl: Cambio do enderezo do servidor

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
gl: Vostede cambiou o seu nome de usuario. Aínda que o nome de usuario corresponda á mesma conta que o anterior, é necesario descargar de novo todas as mensaxes de correo electrónico da conta. Seguro que quere continuar?

en: User name change
gl: Cambio de nome de usuario

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
gl: Non se puido acceder a KWallet. Se quere almacenar o contrasinal de maneira permanente haino que activar. Se non quere empregar KWallet, marque a opción de embaixo, pero lembre que se lle ha pedir o contrasinal sempre que for preciso.

en: Do not use KWallet
gl: Non empregar KWallet

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
gl: Non se pode conectar co servidor; verifique o enderezo do servidor.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
gl: <qt><b>Admítese STARTTLS, e recoméndase.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
gl: <qt><b>Admítese SSL/TSL, e recoméndase.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
gl: <qt><b>Non se admite ningún tipo de seguranza. Non se recomenda ligar con este servidor.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
gl: <qt><b>Non é posíbel empregar este servidor.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
gl: Xeral

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
gl: Información da conta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
gl: Nome da conta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
gl: Indique o servidor de IMAP. Se se quere ligar cun porto non estándar para un esquema de cifrado específico pódese engadir «:port» para indicalo. Por exemplo: «imap.foo.com:144».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
gl: Servidor de I&MAP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
gl: O nome de usuario.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
gl: Nome de usua&rio:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
gl: O contrasinal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
gl: Contrasinal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
gl: Opcións da comprobación do correo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
gl: &Descargar todas as mensaxes para utilizadas desconectado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
gl: Activar o &intervalo de comprobación do correo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
gl: Intervalo de comprobación do correo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
gl: Filtrado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
gl: O servidor admite Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
gl: Reutilizar a configuración do servidor e do acceso

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
gl: O porto do servidor cambiou cando ManageSieve se tornou nun estándar completo de RFC. As versións antigas do servidor empregan aínda o porto 2000, mentres que aos servidores que cumpren co novo estándar só se pode acceder a través do porto 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
gl: Porto de xestión de sieve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
gl: Servidor alternativo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
gl: Autenticación

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
gl: Sen autenticación

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
gl: Nome de &usuario e contrasinal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
gl: Nome de usuario e contrasinal de I&MAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
gl: Nome de usuario:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
gl: Autenticación:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: LOGIN
gl: Identificación

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
gl: SIMPLE

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
gl: Avanzado

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
gl: Configuración de IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
gl: Activar as subscricións da parte do servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
gl: Subscrición da parte do servidor…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
gl: Com&pactar os cartafoles automaticamente (suprime as mensaxes eliminadas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
gl: Cartafol do lixo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
gl: Configuración da conexión

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
gl: Detectar automaticamente

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
gl: Información do servidor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
gl: Cifrado:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
gl: Ningún

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
gl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> é IMAP seguro polo porto 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> funciona no porto 143 e pasa a unha conexión segura logo de ligar;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Ningún</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> liga co porto 143 pero non pasa a unha conexión segura. Non se recomenda esta opción.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
gl: Porto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
gl: Baleiro

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
gl: Recargar a &lista

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
gl: Activar as subscricións do lado do servidor.

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
gl: Buscar:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
gl: Só os subscritos
