kdepim-runtime - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
gl: Recurso de EteSync

en: Temporary server error
gl: Erro temporal do servidor

en: You do not have permission to perform this action.
gl: Non ten permisos para realizar esta acción.

en: Permission denied
gl: Denegouse o permiso

en: A server error occurred.
gl: Produciuse un erro de servidor.

en: Server error
gl: Erro do servidor

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
gl: As súas credenciais de EteSync cambiaron. Prema «Aceptar» para introducilas de novo.

en: Credentials Changed
gl: Cambiáronse as credenciais

en: Cannot retrieve items - account is null
gl: Non é posíbel obter os elementos, a conta é nula.

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
gl: Non foi posíbel obter etesyncCollection (colección de EteSync) da caché «%1».

en: Could not create new etesyncItem '%1'
gl: Non foi posíbel crear un novo etesyncItem (elemento de EteSync) «%1»

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
gl: Non foi posíbel obter o etesyncItem (elemento de EteSync) da caché «%1».

en: Could not create new etesyncCollection
gl: Non foi posíbel crear unha nova etesyncCollection (colección de EteSync).

en: Something went wrong
gl: Algo saíu mal.

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
gl: URL do servidor

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
gl: O URL do servidor de EteSync; debería ser algo similar a https://omeuservidor.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
gl: Nome de usuaria

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
gl: O nome de usuario empregado para acceder ao servidor de EteSync.

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
gl: Ruta do cartafol base

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
gl: Asistente de configuración de EteSync

en: Login Credentials
gl: Credenciais de acceso

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
gl: Insira as súas credenciais para acceder ao servidor de EteSync.

en: Username:
gl: Nome de usuaria:

en: Password:
gl: Contrasinal:

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada.

en: Server:
gl: Servidor:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
gl: 🛈 O campo de contrasinal está baleiro porque EteSync non a almacena por motivos de seguridade.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
gl: Asegúrese de que o URL do servidor é correcto. O URL debería comezar con http:// ou https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
gl: Non foi posíbel conectar co servidor. Asegúrese de que o URL do servidor é correcto.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
gl: Non se atopou o servidor de EteSync. Asegúrese de que o URL do servidor é correcto.
