akonadi_ical_resource - en to gl translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
gl: Ruta do ficheiro iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
gl: Nome visual.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
gl: Non cambiar os datos reais da infraestrutura.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
gl: Monitorizar o ficheiro por se houber cambios.

note: i18n: ectx: label, entry (PeriodicUpdate), group (General)
en: Periodically update the file.
gl: Actualizar o ficheiro periodicamente.

note: i18n: ectx: label, entry (UpdatePeriod), group (General)
en: Automatic update period in minutes.
gl: Intervalo de actualización automática en minutos.

en: Incidence with uid '%1' not found.
gl: Incidencia con uid «%1» non atopada.

en: Calendar not loaded.
gl: Non se cargou o calendario.

en: Failed to save calendar file to %1
gl: Non foi posíbel gardar o ficheiro de calendario en %1

en: Unable to retrieve added item %1.
gl: Non é posíbel recuperar o elemento engadido %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
gl: Non é posíbel recuperar o elemento modificado %1.
