kdepim-runtime - en to he translation catalogue (40 entries)

en: The selected path is empty.
he: הנתיב הנבחר ריק.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
he: הנתיב הנבחר מכיל תיקיות Maildir תקפות.

en: The selected path is a valid Maildir.
he: התיקייה הנבחרת היא Maildir תקני.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
he: הנתיב הנבחר לא קיים עדיין, יווצר Maildir חדש.

en: The selected path does not exist.
he: הנתיב הנבחר לא קיים.

[ctx: @info:status]
en: Unusable configuration.
he: הגדרות בלתי־שמישות.

[ctx: @info:status]
en: Item %1 belongs to invalid collection %2. Maybe it was deleted meanwhile?
he: הפריט %1 שייך לאוסף השגוי %2. אולי הוא נמחק בינתיים?

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folders
he: תיקיות הדוא״ל מסתנכרנות

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folder %1
he: תיקיית הדוא״ל %1 מסתנכרנת

[ctx: @info:status]
en: Cannot move root maildir folder '%1'.
he: לא ניתן להעביר את תיקיית ה־maildir העליונה ‚%1’.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
he: לא ניתן למחוק את תיקיית ה־maildir העליונה ‚%1’.

[ctx: @info:status]
en: Unable to create maildir '%1'.
he: לא ניתן ליצור את ה־maildir‏ ‚%1’.

[ctx: @info:status]
en: No usable storage location configured.
he: לא הוגדר מקום אחסון שמיש.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KMail mail folder
he: נתיב לתיקיית הדוא״ל של KMail

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
he: הנתיב מפנה לתיקייה שמכילה כמה Maildirs במקום ל־maildir עצמו.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
he: לא לשנות את נתוני המנגנון בפועל.

[ctx: @info:status]
en: Given folder name is empty
he: שם התיקייה שסופק ריק

[ctx: @info:status]
en: Folder %1 does not seem to be a valid email folder
he: התיקייה %1 לא נראית כמו תיקיית דוא״ל תקנית

[ctx: @info:status]
en: Unhandled operation %1
he: הפעולה %1 בלתי מטופלת

[ctx: @info:status]
en: Cannot create folder %1 inside folder %2
he: לא ניתן ליצור את התיקייה %1 בתוך התיקייה %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove folder %1 from folder %2
he: לא ניתן להסיר את התיקייה %1 מהתיקייה %2

[ctx: @info:status]
en: Failed to load MBox folder %1
he: טעינת תיקיית ה־MBox‏ %1 נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Cannot rename folder %1
he: לא ניתן לשנות את שם התיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 from folder %2 to folder %3
he: לא ניתן להעביר את התיקייה %1 מהתיקייה %2 לתיקייה %3

[ctx: @info:status]
en: Cannot add emails to folder %1
he: לא ניתן להוסיף הודעות דוא״ל לתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove emails from folder %1
he: לא ניתן להסיר הודעות דוא״ל מהתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Error while reading mails from folder %1
he: שגיאה בקריאת הודעות מהתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to load Maildirs folder %1
he: טעינת תיקיית Maildirs‏ %1 נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1
he: לא ניתן לשנות את הודעות הדוא״ל בתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1. %2
he: לא ניתן לשנות את הודעות הדוא״ל בתיקייה %1. %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails from folder %1
he: לא ניתן להעביר הודעות דוא״ל מהתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails to folder %1
he: לא ניתן להעביר הודעות דוא״ל לתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1
he: לא ניתן להעביר הודעת דוא״ל מהתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1 to folder %2
he: לא ניתן להעביר הודעו דוא״ל מהתיקייה %1 לתיקייה %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 into one of its own subfolder tree
he: לא ניתן להעביר את התיקייה %1 לאחת מתת־התיקיות שתחתיה

[ctx: @info:status]
en: Cannot add email to folder %1 because there is no email content
he: לא ניתן להוסיף דוא״ל לתיקייה %1 כיוון שאין תוכן דוא״ל

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify email in folder %1 because there is no email content
he: לא ניתן לשנות את הדוא״ל בתיקייה %1 כי אין תוכן דוא״ל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
he: הגדרות תיקיית דוא״ל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
he: נא לבחור את התיקייה שמכילה את פרטי ה־maildir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
he: פתיחה במצב לקריאה בלבד
