kdepim-runtime - en to he translation catalogue (42 entries)

[ctx: @title:window]
en: Notification History
he: היסטוריית התראות

en: [Open Folder]
he: [פתיחת תיקייה]

en: [Show Mail]
he: [הצגת דוא״ל]

[ctx: @option:check]
en: Enabled
he: מופעל

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
he[0]: הודעה חדשה בתוך %2 מאת „%3”
he[1]: שתי הודעות חדשות בתוך %2 מאת „%3”
he[2]: %1 הודעות חדשות בתוך %2 מאת „%3”
he[3]: %1 הודעות חדשות בתוך %2 מאת „%3”

en: New mail arrived
he: הגיעה הודעת דוא״ל חדשה

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
he: התקבלה הודעה מ־%f

en: Unable to start KMail application.
he: לא ניתן להפעיל את היישום KMail.

[ctx: @label:textbox]
en: Select which folders to monitor for new message notifications:
he: נא לבחור אחר אילו תיקיות לעקוב לשליחת התראות על הודעות חדשות:

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
he: חיפוש…

[ctx: @action:button]
en: &Select All
he: בחירה בה&כול

[ctx: @action:button]
en: &Unselect All
he: &ביטול בחירה

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
he: <qt><p>כאן אפשר להגדיר הודעה. אפשר להשתמש בתבניות:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
he: נא לבחור אילו שדות להציג:

[ctx: @option:check]
en: Show Photo
he: הצגת תמונה

[ctx: @option:check]
en: Show From
he: הצגת מאת

[ctx: @option:check]
en: Show Subject
he: הצגת נושא

[ctx: @option:check]
en: Show Folders
he: הצגת תיקיות

[ctx: @option:check]
en: Do not notify when email was sent by me
he: לא להודיע לי על הודעות שנשלחו על ידי

[ctx: @option:check]
en: Keep Persistent Notification
he: לשמור על התראות קבועות

[ctx: @option:check]
en: Show Action Buttons
he: הצגת כפתורי פעולה

[ctx: @option:check]
en: Reply Mail
he: תגובה על דוא״ל

en: Reply to Author
he: תגובה למקור

en: Reply to All
he: תגובה לכולם

en: Display
he: תצוגה

[ctx: @label:textbox]
en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
he: <a href="whatsthis">איך זה עובד?</a>

[ctx: @label:textbox]
en: Message:
he: הודעה:

en: Text to Speak
he: הקראה

en: Notify
he: התראה

en: Folders
he: תיקיות

en: New Mail Notifier Agent
he: סוכן התראת דוא״ל חדש

en: Notify about new mails.
he: הודעה על הודעות דוא״ל חדשות.

en: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel
he: כל הזכויות שמורות (C) 2013-‎%1 ללורנט מונטל

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

en: Maintainer
he: מתחזק

en: From: %1
he: מאת: %1

en: Subject: %1
he: נושא: %1

en: In: %1
he: בתוך: %1

en: In: %1 (%2)
he: בתוך: %1 (%2)

en: Show mail…
he: הצגת הודעה…

en: Mark As Read
he: סימון כנקראה

en: Delete
he: מחיקה
