kdepim-runtime - en to he translation catalogue (169 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
he: לא ניתן להוסיף תיקיית IMAP‏ ‚%1’ לתיקיית ההורה ‚%2’ שאינה קיימת.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
he: יצירת התיקייה ‚%1’ בשרת ה־IMAP נכשלה.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
he: ההרשמה לתיקייה ‚%1’ בשרת ה־IMAP נכשלה. היא תיעלם בסנכרון הבא. אפשר להשתמש בחלונית המינוי כדי להתגבר על זה

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
he: כתיבת הסברים ל־‚%1’ בשרת ה־IMAP נכשלה. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
he: לא ניתן לקבוע את מזהה המשתמש (UID) של ההודעה החדשה שנוצרה בשרת

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
he: לא ניתן לשנות את תיקיית ה־IMAP‏ ‚%1’ בשרת, היא לא קיימת בשרת.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
he: ראשית יש למשוך את ה־ACLים (רשימות בקרת גישה) עבור ‚%1’ משרת ה־IMAP. תוך דילוג על שינויים ב־ACL

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
he: שינוי שם התיקייה נכשל, רשימת התיקיות משוחזרת.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
he: ההרשמה לתיקייה ‚%1’ ששמה השתנה בשרת ה־IMAP נכשלה. היא תיעלם בסנכרון הבא. אפשר להשתמש בחלונית המינוי כדי להתגבר על זה

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
he: כתיבת ACLים (רשימות בקרת גישה) ל־‚%1’ בשרת ה־IMAP נכשלה. %2

en: IMAP Account
he: חשבון IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
he: שרת IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
he: הגדרת הפתחה שעליה פועל שירות ה־IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
he: שם משתמש

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
he: הגדרת סוג ההצפנה לשימוש

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
he: דריסת מצב הצפנה מוגדר

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
he: הגדרת סוג ההצפנה לשימוש

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
he: הגדרה אם המינוי מצד השרת פעיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
he: התחברות באמצעות הגדרות המתווך של המערכת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
he: אם האפשרות מסומנת, ייעשה שימוש בהגדרות המתווך של המערכת כדי להתחבר לשרת הדוא״ל.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
he: הגדרה האם כל נתוני ה־IMAP צריכים להישמר במטמון המקומי כל הזמן

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
he: הגדרה האם בדיקה לפרקים פעילה.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
he: הפרש בין בדיקות בדקות

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
he: הגדרה האם ההסברים, רשימות בקרת גישה (ACLs) ופרטי מכסה של תיבות הדוא״ל
                 צריכים להתקבל גם כאשר רשימות תיבות הדוא״ל מוצגות ברשימה.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
he: הגדרה האם פקודת הפינוי/expunge מופעלת אוטומטית, אחרת יש להזניק אותה
                 ידנית דרך ממשק D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
he: הגדרה אילו תיקייה תשמש לאשפה

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
he: הגדרה האם אוסף האשפה קיבל את המאפיין המיוחד

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
he: הגדרה אם חשבון משתמש בזהות ברירת המחדל

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
he: חשבון זהות

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
he: רשימה של שמות תיבות דוא״ל שדווחו על ידי השרת בפעם האחרונה

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
he: נתיב מזהה מרוחק לתיבת הדוא״ל למעקב שינויים

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
he: הגדרה האם השרת תומך ב־sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
he: הגדרה האם לעשות שימוש חוזר בהגדרות המארח ופרטי הגישה

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
he: הגדרת פתחת sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
he: הגדרת כתובת חלופית

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
he: הגדרת סוג האימות לשימוש לשרת חלופי

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
he: הגדרת שם קובץ חופשות sieve כברירת מחדל

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
he: הגדרת שם משתמש שהיה בשימוש מכתובת שרת sieve מותאם אישית

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
he: הגדרת זוג הזיהוי לשימוש מול שרת ה־sieve בהתאמה אישית

note: i18n: ectx: label, entry (ActivitiesEnabled), group (Activities)
en: Whether the activities support of the agent is enabled
he: האם התמיכה בפעילויות בסוכן פעילה

note: i18n: ectx: label, entry (Activities), group (Activities)
en: The activities of the agent
he: הפעילויות בסוכן

en: No server configured yet.
he: לא הוגדר שרת עדיין.

en: Connection established.
he: החיבור נוצר.

en: Server is not available.
he: השרת לא זמין.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
he: נוסף פריט ב־‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
he: הפריט ב־‚%1’ מתעדכן

[ctx: @info:status]
en: Updating items
he: פריטים מעודכנים

[ctx: @info:status]
en: Removing items
he: פריטים נמחקים

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
he: פריטים מועברים מ־‚%1’ אל ‚%2’

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
he: התיקיות נמשכות

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
he: מתקבל מידע תיקייה נוסף על ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
he: התיקייה ‚%1’ נוצרת

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
he: התיקייה ‚%1’ מתעדכנת

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
he: התיקייה ‚%1’ נמחקת

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
he: התיקייה ‚%1’ מועבר מ־‚%2’ אל ‚%3’

[ctx: @info:status]
en: Searching…
he: מתבצע חיפוש…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר את תיקיית ה־IMAP‏ ‚%1’, היא לא קיימת בשרת.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר את תיקיית ה־IMAP‏ ‚%1’ אל מחוץ ל־‚%2’, ‚%2’ לא קיימת בשרת.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר את תיקיית ה־IMAP‏ ‚%1’ אל ‚%2’,‏ ‚%2’ לא קיימת בשרת.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר הודעה, היא לא קיימת בשרת.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר את ההודעה אל מחוץ ל־‚%1’, ‚%1’ לא קיים בשרת.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
he: לא ניתן להעביר את ההודעה אל ‚%1’, ‚%1’ לא קיים בשרת.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
he: העברת הפריט נכשלה, אין לו מטען הודעה. מזהה מרוחק: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
he: סימון ההודעה מ־‚%1’ למחיקה בשרת ה־IMAP נכשל. היא תופיע מחדש בסנכרון הבא.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
he: קריאת הסיסמה ממחזיק המפתחות נכשלה.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
he: מחיקת התיקייה נכשלה, רשימת התיקיות משוחזרת.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
he: איתור התיקייה למחיקה נכשל, רשימת התיקיות משוחזרת.

en: Restarting item retrieval.
he: משיכת הפריט מתחדשת.

en: Unable to connect to the IMAP server.
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־IMAP.

en: Connection lost
he: החיבור נקטע

en: killed
he: חוסל

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
he: <p>הרשאות הגישה שלך לתיקייה <b>%1</b> הוגבלו, לא ניתן עוד להוסיף הודעות לתיקייה הזאת.</p>

en: Access rights revoked
he: הרשאת הגישה נשללה

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Shared Folders
he: תיקיות משותפות

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
he: תוכני הודעות חסרים מתקבלים ב־%3:‏ %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
he: המזהה המרוחק ריק או שגוי

en: No message retrieved, failed to read the message.
he: לא נמשכה הודעה כלל, קריאת ההודעה נכשלה.

en: No message retrieved, server reply was empty.
he: לא התקבלה הודעה, תגובת השרת הייתה ריקה.

en: Invalid search
he: חיפוש שגוי

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
he: פרטי השרת

[ctx: @info:status]
en: Error while getting server capabilities: %1
he: שגיאה במשיכת יכולות השרת: %1

en: Resource not synchronized yet.
he: המשאב לא מסונכרן עדיין.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־IMAP‏ %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־IMAP‏.
    %1

en: Disconnected from server during login.
he: החיבור לשרת נקטע מצד השרת במהלך הכניסה לחשבון.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
he: לא ניתן ליצור חיבור נוסף לשרת ה־IMAP‏ %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
he: לא ניתן לקרוא את הסיסמה: גישת המשתמש לארנק נדחתה

en: Empty password
he: סיסמה ריקה

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
he: ביקשת TLS/SSL כדי להתחבר אל %1, אך נראה שהמערכת שלך לא מוגדרת לזה.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־IMAP.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
he: לא ניתן לבחון את היכולות שנתמכות על ידי שרת ה־IMAP‏ %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
he: לא ניתן לבחון את היכולות שנתמכות על ידי שרת ה־IMAP‏.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
he: לא ניתן להשתמש בשרת ה־IMAP‏ %1, כמה יכולות הכרחיות חסרות: %2. נא לבקש מהנהלת השרת שלך לשדרג את השרת.

en: Disconnected during login.
he: החיבור נותק במהלך הכניסה לחשבון.

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 IMAP account
he: לא נמצאה סיסמה לחשבון ה־IMAP‏ %1

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the IMAP password from the system keychain: "%1"
he: אירעה שגיאה בניסיון למשוך את סיסמת ה־IMAP מצרור המפתחות של המערכת: „%1”

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 sieve account
he: לא נמצאה סיסמה לחשבון ה־sieve‏ %1

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the sieve password from the system keychain: "%1"
he: אירעה שגיאה בניסיון למשוך את סיסמת ה־sieve מצרור המפתחות של המערכת: „%1”

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the sieve password in the system keychain: "%1"
he: אירעה שגיאה בניסיון לשמור את סיסמת ה־sieve לצרור המפתחות של המערכת: „%1”

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the IMAP password in the system keychain: "%1"
he: אירעה שגיאה בניסיון לשמור את סיסמת ה־IMAP לצרור המפתחות של המערכת: „%1”

[ctx: @title]
en: Problem with %1 IMAP account
he: בעיה עם חשבון ה־IMAP‏ %1

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
he: חשבון דוא״ל IMAP צריך את תשומת הלב שלך.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
he: שרת ה־IMAP סירב לשם המשתמש והסיסמה.
    לנסות שוב או לפתוח את ההגדרות?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
he: שרת ה־IMAP לחשבון %1 סירב לשם המשתמש והסיסמה.
    לנסות שוב או לפתוח את ההגדרות?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
he: לנסות שוב

[ctx: @action:button]
en: Open settings
he: פתיחת ההגדרות

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
he: טקסט גלוי

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
he: אלמוני

en: Archive Folder
he: תיקיית ארכיון

en: %v minute | %v minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %v דקות
he[3]: %v דקות

en: Identity:
he: זהות:

en: Activities
he: פעילויות

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
he: החלפת את כתובת השרת. אפילו אם זה אותו השרת כמו קודם יש להוריד את כל ההודעות שלך מהחשהון הזה שוב. להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
he: החלפת כתובת שרת

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
he: שינית את שם המשתמש. אפילו אם זה אותו שם המשתמש לחשבון כמו מקודם אנחנו נצטרך להוריד את כל הודעות הדוא״ל שלך מהחשבון הזה שוב. להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: User name change
he: שם המשתמש השתנה

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
he: לא ניתן להתחבר לשרת, נא לוודא שכתובת השרת נכונה.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
he: <qt><b>יש תמיכה ב־STARTLS ומומלץ להשתמש בזה.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
he: <qt><b>יש תמיכה ב־SSL/TLS ומומלץ להשתמש בזה.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
he: <qt><b>אין תמיכה באף אמצעי אבטחה. לא מומלץ להתחבר לשרת הזה.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
he: <qt><b>אי אפשר להשתמש בשרת הזה.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
he: מינוי מצד השרת

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
he: פרטי חשבון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
he: שם חשבון:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
he: ציון שרת ה־IMAP. כדי להתחבר לפתחה בלתי שגרתית למטרות סכמת הצפנה מסוימת, אפשר להוסיף את הפתחה אחרי נקודתיים כדי לציין את זה. למשל: „imap.walla.co.il:144”

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
he: &שרת IMAP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
he: שם המשתמש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
he: שם מ&שתמש:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
he: הסיסמה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
he: אפשרויות בדיקת דוא״ל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
he: &להוריד את כל ההודעות לשימוש בלתי מקוון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
he: הפעלת בדיקת דוא״ל ל&פרקים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
he: הפרש בין בדיקות דוא״ל:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
he: סינון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
he: השרת תומך ב־Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
he: שימוש חוזר בהגדרות המארח ופרטי הגישה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
he: פתחת השרת השתנתה כאשר ManageSieve הפך לתקן RFC מלא. מימוש השרת הישן עדיין משתמש בפתחה 2000, בעוד שרתים שכפופים לתקן החדש נגישים בפתחה 4190 בלבד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
he: פתחת sieve על הודעות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
he: שרת חלופי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
he: אין אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
he: שם משתמש ו&סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
he: ש&ם משתמש וסיסמה של IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
he: אימות:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: LOGIN
he: כניסה

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
he: פשוט

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: DIGEST-MD5
he: תמצית-MD5

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
he: הגדרות IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
he: הפעלת מינויים מצד השרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
he: מינוי מצד השרת…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
he: ל&צמצם את התיקיות אוטומטית (פינוי ההודעות שנמחקו)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
he: תיקיית אשפה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
he: הגדרות החיבור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
he: זיהוי אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
he: פרטי השרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
he: הצפנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
he: אין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
he: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> הוא IMAP מאובטח על גבי פתחה 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> יפעל מול פתחה 143 ויעבור לחיבור מאובטח מייד לאחר ההתחברות;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">אין</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> יתחבר לפתחה 143 אך לא יעבור לחיבור מאובטח. זאת הגדרה לא מומלצת.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
he: פתחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
he: ריק

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
he: ריענון &רשימה

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
he: הפעלת מינויים מצד השרת

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
he: חיפוש:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
he: עם מינוי בלבד
