kdepim-runtime - en to he translation catalogue (182 entries)

en: Incorrect email address
he: כתובת דוא״ל שגויה

en: Exchange protocol information not found
he: פרטי פרוטוקול Exchange לא נמצאו

[ctx: @info]
en: InTune credentials for the Microsoft Exchange account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
he: פרטי הגישה מ־InTune ב־Microsoft Exchange לחשבון <b>%1</b> לא תקפים יותר. צריך לעבו ראימות כדי להמשיך להשתמש בו.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain InTune credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
he: משיכת פרטי הגישה לחשבון ה־Microsoft Exchange‏ <b>%1</b> מ־InTune נכשלה. נא לעדכן אותם בעמוד הגדרות החשבון.

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
he: פרטי הגישה ב־Microsoft Exchange לחשבון <b>%1</b> לא תקפים יותר. צריך לעבו ראימות כדי להמשיך להשתמש בו.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
he: משיכת פרטי הגישה לחשבון ה־Microsoft Exchange‏ <b>%1</b> נכשלה. נא לעדכן אותם בעמוד הגדרות החשבון.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
he: שם המשתמש/הסיסמה לחשבון ה־EWS ב־Microsoft Exchange‏ <b>%1</b> אינם תקפים. נא לעדכן אותם בעמוד הגדרות החשבון

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
he: הגדרות Microsoft Exchange

[ctx: Server status]
en: OK
he: אישור

en: PEM file
he: קובץ PEM

[ctx: User Agent]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
he: משאב Akonadi ל־Microsoft Exchange Web Services‏ (EWS)

[ctx: @info]
en: Copyright (c) Krzysztof Nowicki 2015-2020
he: כל הזכויות שמורות (c) לקריסטוף נוביצקי 2015‏-2020

[ctx: @info]
en: Version %1
he: גרסה %1

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
he: כפוף לתנאי גרסה 2.0 ומעלה של הרישיון הציבורי הכללי לספריות גנו.

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
he: גילוי אוטומטי נכשל

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
he: החיבור נכשל

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
he: נכשל

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Exchange server status]
en: OK
he: אישור

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
he: גילוי אוטומטי נכשל. כנראה בגלל משתנים שגויים. בכל זאת לשמור את ההגדרות שלך?

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
he: גילוי שרת Exchange אוטומטית

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
he: החיבור ל־Exchange נכשל. כנראה בגלל משתנים שגויים. בכל זאת לשמור את ההגדרות שלך?

[ctx: @title:window]
en: Exchange server connection
he: חיבור לשרת Exchange

en: Connection failed
he: החיבור נכשל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Configuration
he: הגדרת EWS

[ctx: General settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountInfoGroupBox)
en: Account Information
he: פרטי החשבון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account Name:
he: שם החשבון:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, accountName)
en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
he: זה שם החשבון שיופיע בכל יישומי Akonadi

[ctx: Exchange account e-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: Email:
he: דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Email)
en: The e-mail address of this account
he: כתובת הדוא״ל של החשבון הזה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advAuthenticationGroupBox)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הפעלת אימות שם משתמש/סיסמה מסורתי אל מול שרת ה־Exchange. לרבות שיטות כגון Basic (בסיסי), NTLM או Kerberos.</p><p>שיטת האימות הזאת נחשבת יחסית מיושבת ומשמשת בעיקר להתקנות Exchange ישנות מקומיות ועותקים באירוח עצמי של Office 365, בהם בחרה ההנהלה להפעיל אותן.</p></body></html>

[ctx: authentication type]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: &Username/Password
he: &שם משתמש/סיסמה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HasDomain)
en: <html><head/><body><p>Allows to specify an Active Directory domain for the user.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> There is a subtle difference between &quot;empty domain&quot; and &quot;no-domain&quot;.</p><p>With an empty domain (Domain checkbox checked, empty domain in edit box) the EWS resource will pass the user with an explicitly empty domain (&quot;\username&quot;).</p><p>With no domain set (Domain checkbox cleared) the username will be passed without the domain (&quot;username&quot;), which will cause the server to set the domain to the default one its configured with.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>מאפשר להגדיר שם תחום ב־Active Directory למשתמש. </p><p><span style=" font-weight:600;">לתשומת ליבך:</span> יש הבדל דק בין &quot;שם תחום ריק&quot; לבין &quot;אין שם תחום&quot;.</p><p>עם שם תחום ריק (תיבת הסימון לשם התחום מסומנת, בתיבת העריכה יש שם תחום ריק) משאב ה־EWS יעביר את המשתמש עם שם תחום ריק במפורש (‎&quot;\username&quot;).</p><p>בלי שהוגדר שם תחום (תיבת שם התחום לא מסומנת) שם המשתמש יועבר בלי שם התחום (&quot;username&quot;), מה שיגרום לשרת להגדיר את שם התחום לברירת המחדל איתו הוא מוגדר.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HasDomain)
en: Domain:
he: שם תחום:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Domain)
en: The Active Directory domain the user belongs to.
he: שם תחום ה־Active Directory אליו משתייך המשתמש.

[ctx: Exchange account username/login]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPasswordLineEdit, passwordEdit)
en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הסיסמה שמשמשת לכניסה לשרת ה־Exchange.</p><p><span style=" font-weight:600;">לתשומת ליבך:</span> אפשר להשאיר ריק בשימוש עם אימות Kerberos.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username)
en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>שם המשתמש שמשמש לכניסה לשרת ה־Exchange.</p><p><span style=" font-weight:600;">לתשומת ליבך:</span> אפשר להשאיר ריק בשימוש עם אימות Kerberos.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kerberosNoteLabel)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">לתשומת ליבך:</span>שם המשתמש והסיסמה לא נחוצים (can be empty) כש־Kerberosמוגדר במערכת שלך כראוי.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authOAuth2RadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הפעלת אימות מודרני וקשיח יותר על בסיס OAuth2. </p><p>סוג האימות הזה יפתח אתר שסופק על ידי ארגון, בו יוכלו המשתמשים למלא פרטי אימות שיכולים להיות אימות דו־שלבי בצורת סיסמה חד־פעמית שנוצרה על ידי אסימונים.</p><p>בשיטה הזאת נהוג להשתמש בעיקר למערכות Office 365 באירוח מלא.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authInTuneRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables authentication using Microsoft InTune MDM software. This is required in many corporate environments, which mandate strong authentication using device credentials and thereby require the system to be joined to the organization and managed using InTune.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>הפעלת אימות באמצעות תוכנת Microsoft InTune MDM. נחוץ למגוון סביבות תאגידיות שאוכפות אימות נוקשה באמצעות פרטי המכשיר ולכן דורשים לצרף את המערכת לסביבה הארגונית ולנהל אותה עם InTune.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ewsSettingsGroupBox)
en: EWS Settings
he: הגדרות EWS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverUrlLabel)
en: EWS URL:
he: כתובת EWS:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl)
en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
he: כתובת שרת ה־Microsoft Exchange ששימשה לשלוח בקשות EWS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery)
en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>ניסיון למצוא את כתובת שרת ה־Microsoft Exchange שתואמת לכתובת הדוא״ל שסופקה.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery) i18n: ectx: label, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Server Autodiscovery
he: גילוי שרת אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodiscoverButton)
en: Perform
he: ביצוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, tryConnectButton)
en: Try connect
he: לנסות להתחבר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>אימות מפתח פרטי (PKey) משמש כשלב אימות נוסף לאימות מבוסס OAuth2. הוא משתמש באישור X.509 ובמפתח פרטי שמזדהה כהתקן אמין, שנוסף ל־Active Directory דרך הצטרפות לקבוצת עבודה.</p><p>חלק ממנהלי המערכת יכולים לאלץ את השימוש באימות PKey בעת התחברות ל־Office 365 מחוץ לרשת הארגונית. במקרים אחרים, כאשר מוגדר אימות דו־שלבי, השימוש באימות PKey יכול לעמוד בדרישות לאימות חזק, שבמקרה כזה אין צורך למלא את קוד האימות הדו־שלבי.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
he: אימות מפתח פרטי (PKey ‏- Office 365)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthCertLabel)
en: Certificate:
he: אישור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthKeyLabel)
en: Private key:
he: מפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthPasswordLabel)
en: Key password:
he: סיסמת מפתח:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, subscriptionTab)
en: Subscriptions
he: מינויים

[ctx: Advanced settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, retrievalMethodGroupBox) i18n: ectx: label, entry (RetrievalMethod), group (General)
en: Retrieval
he: משיכה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>בקשה מחזורית לאירועים שינויי פריטים.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: Po&ll for new messages
he: ב&קשת הודעות חדשות

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_PollInterval)
en:  minutes
he:  דק׳

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pollIntervalLabel)
en: Interval
he: הפרש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>התראות מוזרמות מתנהגות כמו מצב דחיפה - נשאר חיבור פעיל וההתראות על שינויים בפריטים נמסרות מיידית. </p><p><br/></p><p>האפשרות הזאת דורשת גרסה 2010 SP1 ומעלה של שרת Exchange.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: &Use streaming notifications
he: להשתמש בהתראות מו&זרמות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>כברירת מחדל ב־KDE נעשה שימוש באימות NTLMv1 הפחות מאובטח. הפעלת האפשרות הזאת תגרום לשימוש בפרוטוקול המאובטח יותר NTLMv2.</p><p>שרתי Microsoft Exchange חדשים יותר מוגדרים לאפשר אימות NTLMv2 בלבד. במקרים כאלה יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי שהחיבור יצליח.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: Enable NTLMv2
he: הפעלת NTLMv2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, userAgentGroupBox)
en: <html><head/><body><p>Some organizations restrict access to mail only to approved clients, such as Microsoft Outlook. On the server-side this is implemented by analyzing the User-Agent string and only allowing a list of approved clients.</p><p>This setting allows to emulate some well known clients as well as providing a custom User-Agent string.</p><p>Please be advised that bypassing company policies may result in personal consequences.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>ארגונים מסוימים מגבילים גישה לדוא״ל רק דרך לקוחות מורשים, כגון Microsoft Outlook. המימוש בצד השרת בוחן את מחרוזת ה־User-Agent (סוכן משתמש) ומאשר רק קומץ של לקוחות מורשים.</p><p>ההגדרה הזאת מאפשרת לדמות לקוחות נפוצים גם כן על ידי אספקת מחרוזת סוכן משתמש משלך. </p><p>חשוב לשים לב שהתעלמות ממדיניות מקום העבודה שלך עלולה לגרור צעדים נגדך.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userAgentGroupBox)
en: Use custo&m User Agent
he: להשתמש ב&סוכן משתמש משלך

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, clearSyncStateGroupBox)
en: Clear Synchronization State
he: פינוי מצב סנכרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clearSyncStateLabel)
en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
he: איפוס מצב הסנכרון בין Exchange לבין Akonadi. יש להשתמש במצב שבו כמה פריטים או תיקיות לא מופיעים למרות שהם קיימים ב־Exchange.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderTreeSyncStateButton)
en: Clear Folder Tree State
he: פינוי מצב עץ תיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderItemSyncStateButton)
en: Clear Folder Item State
he: פינוי מצב פריט תיקייה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, statusTab)
en: Status
he: מצב

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, serverStatusGroupBox)
en: Server Status
he: מצב השרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusLabel)
en: Status:
he: מצב:

[ctx: Unknown server status]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusText)
en: Unknown
he: לא ידוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionLabel)
en: Version:
he: גרסה:

[ctx: Unknown server version]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionText)
en: Unknown
he: לא ידוע

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, aboutTab)
en: About
he: על אודות

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
he: עיבוד בקשת משיכת פריטים נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
he: משיכת פריטים נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
he: משיכת פריטים נכשלה - מספר התגובות שגוי

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
he: משיכת הפריטים נכשלה - לא נמצא פריט Akonadi לפריט %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
he: משיכת הפריטים נכשלה - סוג הפריט %1 לא ידוע

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
he: משיכת מטען פריטים נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
he: מתקבלת רשימת פריטי %1

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
he: מתקבלת רשימת פריטי %1 (%2 פריטים)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
he: %1 פריטים מתקבלים

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
he: הגדרות תעבורת דוא״ל Microsoft Exchange

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Mail Transport Configuration
he: הגדרות תעבורת דוא״ל EWS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recourceLabel)
en: Parent Exchange account:
he: חשבון Exchange הורה:

en: Unable to connect to master EWS resource
he: לא ניתן להתחבר למשאב EWS עליון

note: i18n: ectx: label, entry (EwsResource), group (General)
en: Ews Resource
he: משאב Ews

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EwsResource), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (EwsResource), group (General)
en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
he: שם משאב ה־EWS ההורה לשימוש לשליחת דוא״ל

en: Cancel
he: ביטול

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery…
he: מתבצע גילוי שרת Microsoft Exchange אוטומטית…

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
he: מתבצעת התחברות ל־Exchange

en: Connecting to Microsoft Exchange server…
he: התחברות לשרת Microsoft Exchange…

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
he: התחברות לשרת Exchange

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
he: לא ניתן להתחבר לשרת Exchange

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
he: מזהה התיקייה העליונה לא מוכר.

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
he: עץ האוסף מתקבל

[ctx: @info:status]
en: Retrieving items
he: פריטים מתקבלים

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
he: משיכת פריטים נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
he: משיכת תיקיות נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
he: עיבוד בקשת משיכת תיקיות נכשל

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
he: פריט משימת בקשת משיכת תיקיות מצטברת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
he: אין תמיכה בסוג הפריט הזה מבחינת שינוי

[ctx: @info:status]
en: Updating item flags
he: סימוני הפריטים מתעדכנים

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
he: עיבוד בקשת עדכון סימוני פריט בדגל נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
he: עדכון סימוני פריט נכשל - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
he: עיבוד בקשת עדכון פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
he: עדכון פריט נכשל - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
he: עיבוד בקשת העברת פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
he: העברת פריט נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
he: העברת פריט נכשלה - מספר הבקשות שהתקבלו מהשרת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
he: עיבוד בקשת מחיקת פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
he: מחיקת פריט נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
he: מחיקת פריט נכשלה - מספר הבקשות שהתקבלו מהשרת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
he: אין תמיכה בסוג הפריט הזה מבחינת יצירה

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
he: עיבוד בקשת יצירת פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
he: יצירת פריט נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
he: הוספת האוסף נכשלה - לא ניתן לאתר את סוג תיקיית ה־EWS

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
he: עיבוד בקשת יצירת תיקייה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
he: יצירת תיקייה נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
he: יצירת תיקייה נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
he: עיבוד בקשת העברת תיקייה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
he: העברת תיקייה נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
he: העברת תיקייה נכשלה - מספר הבקשות שהתקבלו מהשרת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
he: העברת תיקייה נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
he: עיבוד בקשת עדכון תיקייה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
he: עדכון תיקייה נכשל - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
he: עדכון תיקייה נכשל - מספר הבקשות שהתקבלו מהשרת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
he: עדכון תיקייה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
he: עיבוד בקשת מחיקת תיקייה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
he: מחיקת תיקייה נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
he: מחיקת תיקייה נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
he: עיבוד בקשת שליחת פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
he: שליחת פריט נכשלה - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
he: מספר הבקשות שהתקבלו מהשרת שגוי

[ctx: @info:status]
en: Updating item tags
he: תגיות הפריטים מתעדכנות

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
he: עיבוד בקשת עדכון תגיות פריט נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
he: עדכון תגיות פריט נכשל - שגיאה פנימית

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
he: עיבוד בקשת עדכון תגית מקיפה נכשל

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
he: עיבוד בקשת משיכת תגיות מקיפות נכשל

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
he: אימות

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
he: האימות נכשל

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
he: בהמתנה

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
he: כתובת שרת

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
he: כתובת שרת ה־Microsoft Exchange, אמורה להיות משהו בסגנון https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx‎

[ctx: The username to login into the server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
he: שם משתמש

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
he: שם המשתמש שמשמש להיכנס לשרת ה־Microsoft Exchange

note: i18n: ectx: label, entry (Domain), group (General)
en: Domain
he: שם תחום

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Domain), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Domain), group (General)
en: The Active Directory domain the user belongs to
he: שם תחום ה־Active Directory אליו משתייך המשתמש

note: i18n: ectx: label, entry (HasDomain), group (General)
en: Use a domain name during authentication
he: להשתמש בשם תחום במהלך האימות

[ctx: Account e-mail address]
note: i18n: ectx: label, entry (Email), group (General)
en: E-mail
he: דוא״ל

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Email), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Email), group (General)
en: The primary e-mail address of this account
he: כתובת הדוא״ל העיקרית של החשבון הזה

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempt to automatically discover Exchange server address
he: ניסיון לגלות אוטומטית את כתובת שרת ה־Exchange

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
he: ניסיון למצוא את כתובת שרת ה־Microsoft Exchange שתואמת לכתובת הדוא״ל שסופקה.

note: i18n: ectx: label, entry (PollInterval), group (General)
en: Poll Interval
he: הפרש בקשות

note: i18n: ectx: tooltip, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail
he: הגדרת הפרש בין בדיקות הודעות חדשות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail.
he: הגדרת הפרש בין בדיקות הודעות חדשות.

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscription), group (General)
en: Enable Server-Side Subscriptions
he: הפעלת מינויים מצד השרת

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscriptionList), group (General)
en: List of folders to subscribe to
he: רשימת תיקיות למינוי

note: i18n: ectx: label, entry (EnableNTLMv2), group (General)
en: Enable NTLMv2 authentication
he: הפעלת אימות NTLMv2

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (General)
en: Forces a non-default User-Agent string
he: אילוץ

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2AppId), group (General)
en: OAuth2 application identifier
he: מזהה יישום OAuth2

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2ReturnUri), group (General)
en: OAuth2 return URI
he: כתובת חזרה מלאה ל־OAuth2

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyCert), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM certificate
he: נתיב לאישור PEM לאימות PKey

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyKey), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM private key
he: נתיב למפתח PEM פרטי לאימות PKey

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
he: שרת Exchange לא מוגדר.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
he: משיכת רשימת התיקיות נכשלה.

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
he: הפעלת מינויים מצד השרת

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
he: סינון תיקיות

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
he: ריענון &רשימה

[ctx: @action:button]
en: &Reset
he: &איפוס

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
he: עם מינוי בלבד

en: Failed to create mail item
he: יצירת פריט דוא״ל נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Item update failed:
he: עדכון הפריט נכשל:

[ctx: @info:status]
en: Item out of order while processing update item response.
he: הפריט לא ברצף הנכון בעת עיבוד תגובת עדכון הפריט.
