kdepim-runtime - en to he translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
he: נתיב לקובץ לוח שנה (iCal).

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
he: שם תצוגה.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
he: לא לשנות את נתוני המנגנון בפועל.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
he: מעקב אחר שינויים בקובץ.

note: i18n: ectx: label, entry (PeriodicUpdate), group (General)
en: Periodically update the file.
he: לעדכן את הקובץ מדי פעם.

note: i18n: ectx: label, entry (UpdatePeriod), group (General)
en: Automatic update period in minutes.
he: פרק זמן לעדכון אוטומטי בדקות.

en: Incidence with uid '%1' not found.
he: לא נמצא מופע עם המזהה ‚%1’.

en: Calendar not loaded.
he: לוח השנה לא נטען.

en: Failed to save calendar file to %1
he: שמירת קובץ לוח השנה לתוך %1 נכשלה

en: Unable to retrieve added item %1.
he: לא ניתן למשוך את הפריט %1 שנוסף.

en: Unable to retrieve modified item %1.
he: לא ניתן למשוך את הפריט %1 שנערך.
