kdepim-runtime - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)… | Sending messages (%1 items in queue)...
he[0]: הודעות נשלחות (פריט בתור)…
he[1]: הודעות נשלחות (שני פריטים בתור)...
he[2]: הודעות נשלחות (%1 פריטים בתור)...
he[3]: הודעות נשלחות (%1 פריטים בתור)...

en: Sending canceled.
he: השליחה בוטלה.

en: Finished sending messages.
he: שליחת ההודעות הסתיימה.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
he: ההודעה נשלחה בהצלחה

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
he: ההודעה שלך נשלחה בהצלחה.

en: No items in queue.
he: אין פריטים בתור.

en: Online, sending messages in queue.
he: מקוון, שליחת הודעות מהתור.

en: Offline, message sending suspended.
he: מנותק, שליחת הודעה מושהית.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
he: נשלח: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
he: שליחת דוא״ל נכשלה

en: Ready to dispatch messages.
he: אפשר לשלח הודעות.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
he: מזהה אוסף תיבת דוא״ל יוצא

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
he: מזהה אוסף דוא״ל שנשלח

en: Could not access the outbox folder (%1).
he: לא ניתן לגשת לתיקיית הדוא״ל היוצא (%1).

en: Message sending aborted.
he: שליחת הודעות בוטלה.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
he: לא ניתן לאתחל העברת דוא״ל. כנראה העברה שגויה.

en: Could not send message. Invalid transport.
he: לא ניתן לשלוח הודעה. העברה שגויה.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
he: משיכת ממשק ה־D-Bus של המשאב %1 נכשלה.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
he: תגובת D-Bus שגויה מהמשאב %1.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
he: ברירת מחדל לתיקיית דוא״ל שנשלח אינה זמינה. ההודעות נשמרות בדוא״ל היוצא.

en: Message transport aborted.
he: העברת ההודעה בוטלה.

en: Failed to transport message.
he: העברת ההודעה נכשלה.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
he: משיכת ממשק ה־D-Bus של mailfilteragent נכשלה.

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
he: תגובת D-Bus שגויה מ־mailfilteragent

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
he: השליחה הצליחה, אך הסרת ההודעה מהדוא״ל היוצא נכשלה.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
he: השליחה הצליחה אבל העברת ההודעה לתיקיית הדוא״ל שנשלח נכשלה.

en: Failed to store result in item.
he: אחסון התוצאה בפריט נכשלה.

en: Failed to fetch item.
he: משיכת הפריט נכשלה.
