kdepim-runtime - en to he translation catalogue (70 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
he: לוחות השנה מתקבלים

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
he: מתקבלים אירועים ללוח השנה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
he: נוספים אירועים ללוח השנה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
he: אירוע משתנה בלוח השנה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
he[0]: אירוע נמחק
he[1]: שני אירועים נמחקים
he[2]: %1 אירועים נמחקים
he[3]: %1 אירועים נמחקים

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
he[0]: אירוע אחד מועבר מלוח השנה ‚%2’ ללוח השנה ‚%3’
he[1]: שני אירועים מועברים מלוח השנה ‚%2’ ללוח השנה ‚%3’
he[2]: %1 אירועים מועברים מלוח השנה ‚%2’ ללוח השנה ‚%3’
he[3]: %1 אירועים מועברים מלוח השנה ‚%2’ ללוח השנה ‚%3’

[ctx: @info:status]
en: Changing events tags
he: החלפת תגיות אירועים

en: Failed to change tags on events
he: החלפת תגיות אירועים נכשלה

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
he: לוח השנה ‚%1’ נוצר

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
he: לוח השנה ‚%1’ נערך

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
he: לוח השנה ‚%1’ נמחק

en: Cannot handle item linking
he: לא ניתן לטפל בקישור פריטים

en: Cannot handle item unlinking
he: לא ניתן לטפל בניתוק פריטים

en: Cannot handle item tag changes
he: לא ניתן לטפל בשינויי תגיות אירועים

[ctx: @status]
en: Ready
he: מוכן

en: Invalid item.
he: פריט שגוי.

en: Fetching password…
he: הסיסמה נמשכת…

[ctx: @info:status]
en: Ready
he: מוכן

en: Not configured
he: לא מוגדר

[ctx: %1 is account name (user@gmail.com)]
en: Google Groupware (%1)
he: מערכת קבוצתית של Google ‏(%1)

en: Account has been logged out.
he: יצאת מהחשבון.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
he: יצאת מהחשבון במערכת הקבוצתית של Google. נא להיכנס כדי להפעיל את אנשי הקשר של Google ואת סנכרון לוח השנה מחדש.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
he: יצאת מהחשבון במערכת הקבוצתית של החשבון %1. נא להיכנס כדי להפעיל את אנשי הקשר של Google ואת סנכרון לוח השנה מחדש.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
he: %1 צריך את תשומת ליבך.

[ctx: @action]
en: Log in
he: כניסה

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
he: המשאב לא מוגדר

en: Failed to refresh tokens
he: ריענון האסימונים נכשל

en: Invalid payload type
he: סוג המטען שגוי

en: Unknown collection mimetype
he: סוג תוכן האוסף לא מוכר

[ctx: @info:status]
en: No username set
he: לא הוגדר שם משתמש

[ctx: @info:status]
en: Unable to read password: %1
he: לא ניתן לקרוא את הסיסמה: %1

en: %v minute | %v minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %v דקות
he[3]: %v דקות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>Not configured</b>
he: <b>לא מוגדר</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
he: חשבון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure…
he: הגדרה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
he: הפעלת ריענון במרווחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
he: הפרש בין רענונים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
he: למשוך אירועים רק מאז:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
he: לוחות שנה פעילים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
he: ריענון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
he: רשימות משימות פעילות:

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
he: עמיתים לעבודה

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
he: חברים

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
he: משפחה

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
he: אנשי הקשר שלי

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
he: קבוצות אנשי הקשר מתקבלות

en: Other Contacts
he: אנשי קשר אחרים

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
he: אנשי קשר מתקבלים לקבוצה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
he: איש קשר נוסף לקבוצה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
he: איש קשר נערך

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
he[0]: איש קשר נמחק
he[1]: שני אנשי קשר נמחקים
he[2]: %1 אנשי קשר נמחקים
he[3]: %1 אנשי קשר נמחקים

en: Invalid source or destination collection
he: אוסף מקור או יעד שגוי

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
he[0]: איש קשר מועבר מהקבוצה ‚%2’ אל ‚%3’
he[1]: שני אנשי קשר מועברים מהקבוצה ‚%2’ אל ‚%3’
he[2]: %1 אנשי קשר מועברים מהקבוצה ‚%2’ אל ‚%3’
he[3]: %1 אנשי קשר מועברים מהקבוצה ‚%2’ אל ‚%3’

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
he[0]: איש קשר מקושר
he[1]: שני אנשי קשר מקושרים
he[2]: %1 אנשי קשר מקושרים
he[3]: %1 אנשי קשר מקושרים

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
he[0]: איש קשר מנותק
he[1]: שני אנשי קשר מנותקים
he[2]: %1 אנשי קשר מנותקים
he[3]: %1 אנשי קשר מנותקים

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
he: נוצרת קבוצת אנשי קשר חדשה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
he: קבוצת אנשי הקשר ‚%1’ נערכת

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
he: קבוצת אנשי הקשר ‚%1’ נמחקת

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
he: מזהי לוחות השנה באוסף

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
he: מזהי רשימות המשימות באוסף

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
he: רשימות המשימות מתקבלות

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
he: מתקבלות משימות לרשימה ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
he: משימה ברשימה ‚%1’ נערכת

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
he[0]: משימה נמחקת
he[1]: שתי משימות נמחקות
he[2]: %1 משימות נמחקות
he[3]: %1 משימות נמחקות

en: Failed to delete task: %1
he: מחיקת המשימה נכשלה: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
he: שינוי הורה המשימה נכשל: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
he: העברת משימות בין רשימות משימות אינה נתמכת

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
he: רשימת משימות חדשה ‚%1’ נוצרת

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
he: רשימת המשימות ‚%1’ נערכת

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
he: רשימת המשימות ‚%1’ נמחקת
