kdepim-runtime - en to hsb translation catalogue (24 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)... | Sending messages (%1 items in queue)...
hsb[0]: Sćelu powěsće (%1 powěsć čaka)
hsb[1]: Sćelu powěsće (%1 powěsći čakatej)
hsb[2]: Sćelu powěsće (%1 powěsće čakaja)
hsb[3]: Sćelu powěsće (%1 powěsćow čaka)

en: Sending canceled.
hsb: Pósłanje přetorhnjene.

en: Finished sending messages.
hsb: Pósłanje powěsćow zakónčene.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
hsb: Mejlka wuspěšnje wotpósłana

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
hsb: Waša mejlka je so wuspěšnje wotpósłała.

en: No items in queue.
hsb: Ničo na pósłanje nječaka.

en: Online, sending messages in queue.
hsb: Online, sćelu čakace powěsće.

en: Offline, message sending suspended.
hsb: Offline, pósłanje powěsćow wotstorčene.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
hsb: Sćelu: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
hsb: Mejlka njeje so hodźała pósłać

en: Ready to dispatch messages.
hsb: Hotowy, zo bych powěsće pósłał.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
hsb: Wotchadna póšta id

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
hsb: Pósłana póšta id

en: Could not access the outbox folder (%1).
hsb: Nimam přistup na wotchadnu póštu (%1).

en: Message sending aborted.
hsb: Pósłanje powěsće přetorhnjene.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
hsb: Njemóžach transport powěsće zahajić. Snano wopačna metoda.

en: Could not send message. Invalid transport.
hsb: Njemóžach powěsć pósłać. Wopačna metoda.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
hsb: Standardny zapisk za pósłanu mejlku njesteji k dispoziciji. Wostaju powěsć w kašćiku za wotchadnu póštu (outbox).

en: Message transport aborted.
hsb: Přenjesenje powěsće přetorhnjene.

en: Failed to transport message.
hsb: Njemóžach powěsć přenjesć.

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
hsb: Mejlka je so wotpósłała, ale njemóžach ju z wotchadneje póšty (outbox) wotstronić.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
hsb: Mejlka je so wotpósłała, ale njemóžach ju do zapiska za pósłanu mejlku (sent-mail) přesunyć.

en: Failed to store result in item.
hsb: Njemóžach wuslědk w elemenće zawěsćić.

en: Failed to fetch item.
hsb: Njemóžach element přinjesć.
