kdepim-runtime - en to ia translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
ia: Ressource de  EteSync

en: Temporary server error
ia: Error de servitor temporanee

en: You do not have permission to perform this action.
ia: Tu non ha le permission a axecutar iste action.

en: Permission denied
ia: Permission negate

en: A server error occurred.
ia: Un error de servitor ha occurrite.

en: Server error
ia: Error de servitor

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
ia: Tu credentiales de EteSync esseva cambiate. Pro favor tu pulsa sur OK per reinsertar tu credentiales.

en: Credentials Changed
ia: Credentiales cambiate

en: Cannot retrieve items - account is null
ia: Non pote recupera elementos - conto es nulle

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
ia: Non poteva obtener etensyncCollection ab cache '%1'

en: Could not create new etesyncItem '%1'
ia: Non poteva crear nove etesyncItem '%1'

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
ia: Non poteva obtener etensyncItem ab cache '%1'

en: Could not create new etesyncCollection
ia: Non poteva crear etensyncCollection

en: Something went wrong
ia: Alcun cosa falleva

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
ia: URL de servitor

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
ia: Le URL de servitor de EteSync, deberea esser alique como https://miservitor.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
ia: Nomine usator

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
ia: Le nomine de usator que es usate per acceder a servitor de EteSync

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
ia: Percurso a directorio de base

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
ia: Asseistende de configuration de EteSync

en: Login Credentials
ia: Credentiales de accesso de identification

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
ia: Inserta tu credentiales per acceder al serivor de EteSync

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Advanced settings
ia: Preferentias Avantiate

en: Server:
ia: Servitor:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
ia: 🛈 Le campo de contrasigno es vacue proque EteSync non lo immagazina per rationes de securitate.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
ia: Pro favor tu assecura te que le UR de servitor es correcte. Le URL deberea initiar con http:// o https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
ia: Non poteva connectar al sevitor. Profavor tu assecura te que le URL de servitor es correcte.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
ia: Servitor de EteSync non trovate. Pro favor tu assecura te que le URL de servitor es correcte.
