kdepim-runtime - en to ia translation catalogue (23 entries)

en: Sync error. Server status not as expected.
ia: Error de sync. Le stato del servitor non es como on attendeva.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TomboyNotesAgentConfigWidget)
en: Tomboy Server Settings
ia: Preferentias de servitor Tomboy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Display name:
ia: Nomine de monstrar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Type in the server URL:
ia: Typa le URL de servitor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ServerURL)
en: This value is not changeable after first setup
ia: Iste valor non es modificabile poste le prime configuration

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval:
ia: Intervallo de actualisation:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: minutes
ia: minutas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ia: Aperi in modo de sol lectura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreSslErrors)
en: Ignore SSL errors
ia: Ignora errores de SSL

en: Tomboy Notes %1
ia: Notas de Tomboy  %1

en: Resource configuration is not valid
ia: Configuration de ressource non es valide

en: Resource is read-only
ia: Ressource es de sol lectura

note: i18n: ectx: label, entry (collectionName), group (General)
en: The display name of this resource
ia: Le nomine de monstrator de iste ressource

note: i18n: ectx: label, entry (ServerURL), group (General)
en: The URL to the Tomboy sync server
ia: Le URL al servitor de sync de Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (contentURL), group (General)
en: The URL to the notes on the Tomboy sync server
ia: Le URL al notes sur le servitor de sync de Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (userURL), group (General)
en: The URL to the user data on the Tomboy sync server
ia: Le URL al datos de usator sur le sertvitor de sync de Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestToken), group (General)
en: The request token to the Tomboy sync server
ia: Le indicio (token) de requesta al servitor de sync de Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestTokenSecret), group (General)
en: The request token secret to the Tomboy sync server
ia: Le secreto de indicio de requesta al servitor de sync de Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictHandling), group (General)
en: The way how conflicts should be handled
ia: Le modo de como conflictos deberea esser maneate

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ia: Non modifica le datos actual de retro-administration.

note: i18n: ectx: label, entry (ignoreSslErrors), group (General)
en: Ignore SSL errors.
ia: Ignora errores de SSL.

note: i18n: ectx: label, entry (refreshInterval), group (General)
en: Refresh every
ia: Refresca cata

en: Authorization failed. It could be an SSL error.
ia: Authorization falleva.Il pote esser un error de SSL.
