kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Personal Settings
ka: პირადი პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
ka: მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Incoming server:
ka: &შემომავალი სერვერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Outgoing server:
ka: &გამავალი სერვერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedMode)
en: &Download all messages for offline use
ka: &შეტყობინებების ინტერნეტის გარეშე სანახავად გადმოწერა
