kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Personal Settings
ka: პირადი პარამეტრები

en: Autoconfiguration
ka: ავტოკონფიგურაცია

en: Probing IMAP server...
ka: IMAP სერვერის შემოწმება...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxFreebusyEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLdapEdit)
en: Create
ka: შექმნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxImapEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxSmtpEdit)
en: Manual Edit
ka: ხელით ჩასწორება

en: Probing SMTP server...
ka: SMTP სერვერის შემოწმება...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
ka: &სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: &Email:
ka: &ელფოსტა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
ka: &პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Kolab Version:
ka: Kolab-ის ვერსია:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditImapLabel)
en: IMAP Server Name:
ka: IMAP სერვერის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFreebusy)
en: Freebusy:
ka: დაკავ. სტატუსი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lineEditSmtpLabel)
en: SMTP Server Name:
ka: SMTP სერვერის სახელი:
