kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
ka: საქაღალდის სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
ka: &საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
ka: აირჩიეთ დირექტორია, რომლის შინაარსი უნდა იყოს წარმოდგენილი ამ რესურსით. თუ დირექტორია არ არსებობს, ის შეიქმნება.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
ka: წვდომები

[ctx: if the access is limited to read-only]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
ka: თუ ჩართულია მხოლოდ წაკითხვის რეჟიმი, ცვლილებები არ ჩაიწერება ზემოთ შერჩეულ დირექტორიაში. მხოლოდ წაკითხვის რეჟიმი ავტომატურად ჩაირთვება, თუ დირექტორიაში ჩაწერის წვდომა არ გაქვთ.

en: Personal Contacts
ka: პირადი კონტაქტები

en: Directory '%1' does not exists
ka: %1: საქაღალდე არ არსებობს

en: Found file of unknown format: '%1'
ka: არასწორი ფორმატის ფაილი: '%1'

en: Unable to open file '%1'
ka: ფაილის გახსნა შეუძლებელია: %1

en: Found invalid contact in file '%1'
ka: არასწორი კონტაქტი ფაილში '%1'

en: Found invalid contact group in file '%1': %2
ka: კონტაქტების არასწორი ჯგუფი ფაილში '%1': %2

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
ka: საქაღალდე, რომელშიც ჩაწერას ცდილობთ, მხოლოდ კითხვადია: %1

en: Unable to write to file '%1': %2
ka: ფაილში (%1) ჩაწერის შეცდომა: %2

en: Trying to write to a read-only file: '%1'
ka: მხოლოდ კითხვად ფაილში ჩაწერის შეცდომა: %1

en: Received item with unknown payload %1
ka: მიღებული ფაილის შემცველობა უცნობია: %1

en: Unable to remove file '%1'
ka: ფაილის წაშლის შეცდომა: %1

en: Unable to create folder '%1'.
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა: %1.

en: Unable to rename folder '%1'.
ka: საქაღალდისთვის სახელის გადარქმევის შეცდომა: %1.

en: Unknown folder to delete.
ka: წასაშლელი საქაღალდე არ არსებობს.

en: Unable to delete folder '%1'.
ka: საქაღალდის წაშლის შეცდომა: %1.

en: Unable to move file '%1' to '%2', '%2' already exists.
ka: %1-დან %2-ზე ფაილის გადატანა შეუძლებელია. %2 უკვე არსებობს.

en: Unable to move directory '%1' to '%2', '%2' already exists.
ka: %1-დან %2-ზე საქაღალდის გადატანა შეუძლებელია. %2 უკვე არსებობს.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to contacts directory
ka: ბილიკი კონტაქტების საქაღალდემდე

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ka: უკანაბოლოს მონაცემების შეცვლის გარეშე.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
ka: ფაილის სახელი:
