kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
ka: EteSync რესურსი

en: Temporary server error
ka: სერვერის დროებითი შეცდომა

en: You do not have permission to perform this action.
ka: ამ ქმედების შესრულების წვდომა არ გაგაჩნიათ.

en: Permission denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: A server error occurred.
ka: სერვერის შეცდომა.

en: Server error
ka: სერვერის შეცდომა

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
ka: EteSync -ის მომხმარებელი/პაროლი შეიცვალა. დააწექით OK-ს და თავიდან შეიყვანეთ ისინი.

en: Credentials Changed
ka: მომხმ/პაროლი შეიცვალა

en: Cannot retrieve items - account is null
ka: ჩანაწერების მიღების შეცდომა - ანგარიში ცარიელია

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
ka: EtesyncCollection ქეშიდან მიღების შეცდომა '%1'

en: Could not create new etesyncItem '%1'
ka: ახალი etesyncItem -ის შექმნის შეცდომა'%1'

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
ka: ქეშიდან etesyncItem-ის მიღების შეცდომა '%1'

en: Could not create new etesyncCollection
ka: ახალი etesyncCollection-ის მიღების შეცდომა

en: Something went wrong
ka: რაღაც არასწორად ხდება

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
ka: სერვერის URL

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
ka: EteSync სერვერის URL. უნდა იყოს რაღაც ამნაირი: https://myserver.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
ka: მომხმარებელი

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
ka: EteSync სერვერის მომხმარებელი

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
ka: ბილიკი საბაზისო საქაღალდემდე

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
ka: EteSync-ის მორგება

en: Login Credentials
ka: მომხმ/პაროლი

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
ka: შეიყვანეთ Groupware სერვერის მომხმარებელი და პაროლი

en: Username:
ka: მომხმარებელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Server:
ka: სერვერი:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
ka: 🛈 პაროლის ველი ცარიელია, იმიტომ, რომ EteSync პაროლებს არ ინახავს.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
ka: დარწმუნდით, რომ სერვერის URL სწორია. ის http:// ან https://-ით უნდა იწყებოდეს.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
ka: სერვერთან მიერთების პრობლემა. დარწმუნდით, რომ სერვერის URL-ი სწორია.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
ka: EteSync-ის სერვერი არ არსებობს. დარწმუნდით, რომ სერვერის URL-ი სწორია.
