kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
ka: დაბადების დღეების კალენდრის მიღების შეცდომა

en: Failed to parse birthday calendar
ka: დაბადების დღეების კალენდრის დამუშავების შეცდომა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
ka: ანგარიში

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
ka: შესვლის სტატუსი: უცნობი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
ka: Facebook-ით შესვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
ka: გასვლა

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
ka: შეხსენებები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
ka: იმ მოვლენების შეხსენებების ჩვენება, რომლებზეც მივდივარ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
ka: იმ მოვლენების შეხსენებების ჩვენება, რომლებზეც შეიძლება წავიდე

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
ka: იმ მოვლენების შეხსენებების ჩვენება, რომლებზეც არ მივდივარ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
ka: იმ მოვლენების შეხსენებების ჩვენება, რომლებზეც პასუხი არ გამიცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
ka: მეგობრების დაბადების დღეების შესახებ შეხსენებების ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
ka: მოვლენის შეხსენებების ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
ka: საათით ადრე

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
ka: დაბადების დღეების შეხსენებების ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
ka: დღით ადრე

en: Checking login status...
ka: შესვლის სტატუსის შემოწმება...

en: Not logged in
ka: შესული არ ბრძანდებით

en: Logged in as <b>%1</b>
ka: შესული ხართ, როგორც <b>%1</b>

en: Invalid response from server: JSON parsing error
ka: სერვერის არასწორი პასუხი: JSON-ის დამუშავების შეცდომა

en: Events I'm Attending
ka: მოვლენები, რომლებზეც მივდივარ

en: Events I'm not Attending
ka: მოვლენები, რომლებზეც არ მივდივარ

en: Events I May Be Attending
ka: მოვლენები, რომლებზეც შეიძლება წავიდე

en: Events I have not Responded To
ka: მოვლენები, რომლებზეც პასუხი არ გამიცია

en: Friends' Birthdays
ka: მეგობრების დაბადების დღეები

en: Failed to open KWallet
ka: KWallet-ის გახსნის შეცდომა

en: Failed to obtain access token from Facebook
ka: Facebook-დან წვდომის კოდის მიღების შეცდომა
