kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (67 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
ka: კალენდრების მიღება

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
ka: მოვლენების მიღება კალენდრისთვის: %1

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
ka: მოვლენის დამატება კალენდარში %1

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
ka: მოვლენის შეცვლა კალენდარში %1

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
ka[0]: %1 მოვლენის წაშლა
ka[1]: %1 მოვლენის წაშლა

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
ka[0]: %1 მოვლენის კალენდარი %2-დან %3-ში გადატანა
ka[1]: %1 მოვლენის კალენდარი %2-დან %3-ში გადატანა

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
ka: კალენდრის შექმნა: %1

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
ka: კალენდრის შეცვლა: %1

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
ka: კალენდრის წაშლა: %1

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
ka: თანამშრომლები

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
ka: მეგობრები

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
ka: ოჯახი

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
ka: ჩემი კონტაქტები

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
ka: კონტაქტის ჯგუფების მიღება

en: Other Contacts
ka: სხვა კონტაქტები

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
ka: კონტაქტების მიღება ჯგუფისთვის: %1

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 contact photo for group '%2' | Retrieving %1 contact photos for group '%2'
ka[0]: %1 კონტაქტის სურათის მიღება ჯგუფისთვის '%2'
ka[1]: %1 კონტაქტის სურათის მიღება ჯგუფისთვის '%2'

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
ka: კონტაქტის დამატება ჯგუფში "%1"

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
ka: კონტაქტის შეცვლა

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
ka[0]: %1 კონტაქტის წაშლა
ka[1]: %1 კონტაქტის წაშლა

en: Invalid source or destination collection
ka: არასწორი საწყისი ან საბოლოო კოლექცია

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
ka[0]: %1 მოვლენის ჯგუფიდან %2 %3-ში გადატანა
ka[1]: %1 მოვლენის ჯგუფიდან %2 %3-ში გადატანა

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
ka[0]: %1 კონტაქტის მიბმა
ka[1]: %1 კონტაქტის მიბმა

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
ka[0]: %1 კონტაქტის მიბმის მოხსნა
ka[1]: %1 კონტაქტის მიბმის მოხსნა

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
ka: იქმნება კონტაქტების ახალი ჯგუფი: '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
ka: იცვლება კონტაქტების ახალი ჯგუფი: '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
ka: კონტაქტების ჯგუფის წაშლა: '%1'

en: Cannot handle item linking
ka: ელემენტის მიბმა შეუძლებელია

en: Cannot handle item unlinking
ka: ელემენტის მიბმის მოხსნა შეუძლებელია

[ctx: @status]
en: Ready
ka: მზადაა

en: Invalid item.
ka: არასწორი ელემენტი.

en: Waiting for KWallet...
ka: ველოდები KWallet-ს...

en: Can't access KWallet
ka: KWallet-თან წვდომის შეცდომა

[ctx: @info:status]
en: Ready
ka: მზადაა

en: Configured account does not exist
ka: მორ

en: not configured
ka: მორგებული არაა

en: Account has been logged out.
ka: ანგარიშისდან გამოხვედით.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
ka: გამოხვედით Google Groupware -დან. Google-ის კონტაქტებისა და კონტაქტების სინქისთვის საჭიროა, თავიდან შეხვიდეთ.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
ka: Google Groupware გამოვიდან ანგარიშიდან '%1'. Google-ის კონტაქტებისა და კონტაქტების სინქისთვის საჭიროა, თავიდან შეხვიდეთ.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
ka: %1 საჭიროებს ყურადღებას საჭიროებს.

[ctx: @action]
en: Log in
ka: შესვლა

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
ka: რესურსი ჯერ მორგებული არაა

en: Failed to refresh tokens
ka: კოდების განახლების შეცდომა

en: Invalid payload type
ka: სასარგებლო დატვირთვის არასწორი ტიპი

en: Unknown collection mimetype
ka: კოლექციის უცნობი mimetype

en:  minute |  minutes
ka[0]:  წუთი
ka[1]:  წუთი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>not configured</b>
ka: <b>მორგებული არაა</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
ka: ანგარიში:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure...
ka: მორგება...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
ka: განახლების ინტერვალის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
ka: განახლების ინტერვალი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
ka: გამოსათხოვი მოვლენების საწყისი დრო:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
ka: ჩართული კალენდრები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
ka: თავიდან ჩატვირთვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
ka: ჩართული ამოცანების სიები:

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
ka: კოლექციების კალენდრების ID-ები

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
ka: ამოცანების სიების ID-ები კოლექციებში

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
ka: ამოცანების სიების მიღება

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
ka: ამოცანების სიების მიღება %1-სთვს

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
ka: ამოცანების სიების შეცვლა %1-სთვის

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
ka[0]: %1 ამოცანის წაშლა
ka[1]: %1 ამოცანის წაშლა

en: Failed to delete task: %1
ka: ამოცანის წაშლის შეცდომა: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
ka: ქვეამოცანების მშობლის ადგილას დაყენების შეცდომა: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
ka: ამოცანების სიებს შორის გადატანა მხარდაუჭერელია

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
ka: ამოცანების ახალი სიის შექმნა: '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
ka: ამოცანების სიის შექმნა: '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
ka: ამოცანების სიის წაშლა: '%1'
