kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Archive Folder
ka: არქივის საქღალდე

en: The selected path is empty.
ka: არჩეული ბილიკი ცარიელია.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
ka: არჩეული ბილიკი სწორ Maildir საქაღალდეებს შეიცავს.

en: The selected path is a valid Maildir.
ka: არჩეული ბილიკი სწორი Maildir-ია.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
ka: არჩეული ბილიკი ჯერ არ არსებობს. შეიქმნება ახალი Maildir.

en: The selected path does not exist.
ka: არჩეული ბილიკი არ არსებობს.

en: Error opening %1; this folder is missing.
ka: %1-ის გახსნის შეცდომა. საქაღალდე არ არსებობს.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
ka: %1-ის გახსნის შეცდომა. ის ან არასწორი Maildir საქაღალდეა, ან მასზე წვდომა არ გაგაჩნიათ.

en: Cannot locate mail file %1.
ka: ელფოსტის ფაილის მოძებნის შეცდომა: %1.

en: Cannot open mail file %1.
ka: ელფოსტის ფაილის გახსნის შეცდომა: %1.

en: Cannot write to mail file %1.
ka: ელფოსტის ფაილის ჩაწერის შეცდომა: %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
ka: ელფოსტის ფაილის (%1) შექნა შეუძლებელია. შეცდომა: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
ka: დისკზე ფაილის სახელის %1-დან %2-ზე შეცვლა შეუძლებელია. შეცდომა: %3.

en: Unusable configuration.
ka: კონფიგურაციის გამოყენება შეუძლებელია.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
ka: ელემენტის გამოთხოვის შეცდომა: Maildir-ის საქაღალდე %1 არასწორია.

en: Error: Unsupported type.
ka: შეცდომა: მხარდაუჭერელი ტიპი.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
ka: ელფოსტისთვის ალმების შეცვლის შეცდომა: %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
ka: Maildir რესურსი ელფოსტას არ შეიცავს.

en: Source folder is invalid: '%1'.
ka: საწყისი საქაღალდე არასწორია: %1.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
ka: სამიზნე საქაღალდე არასწორია: %1.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
ka: შეტყობინების (%1) %2-დან %3-ში გადატანა შეუძლებელია. შეცდომა: %4.

en: Failed to delete message: %1
ka: შეტყობინების წაშლის შეცდომა: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
ka: Maildir (%1) კოლექციისთვის %2 არასწორია.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
ka: Maildir-ის საქაღალდისთვის სახელის გადარქმევის შეცდომა: %1.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
ka: Root Maildir საქაღალდის გადატანა შეუძლებელია: %1.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
ka: Maildir საქაღალდის (%1) %2-დან %3-ში გადატანა შეუძლებელია.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
ka: ზედა დონის საქაღალდის წაშლა შეუძლებელია: %1.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
ka: ქვესაქაღალდის (%1) წაშლის შეცდომა.

en: Unable to create maildir '%1'.
ka: Maildir-ის შექმნის შეცდომა: %1.

en: No usable storage location configured.
ka: საცავის გამოყენებადი მდებარეობა მითითებული არაა.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
ka: ბილიკი Maildir-მდე

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
ka: ბილიკი მიუთითებს საქაღალდეზე, რომელიც თვითონ Maildir-ის მაგიერ Maildir-ებს შეიცავს.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ka: უკანაბოლოს მონაცემების შეცვლის გარეშე.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
ka: ელფოსტის საქაღალდის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
ka: აირჩიეთ Maildir-ის ინფორმაციის შემცველი საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ka: მხოლოდ-წაკითხვად რეჟიმში გახსნა
