kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: Title of the window that shows the status of the migration agent and offers controls to start/stop individual migration jobs.]
en: Migration Status
ka: მიგრაციის სტატუსი

[ctx: User visible name of ongoing Akonadi migration jobs]
en: PIM Maintenance
ka: PIM-ის რემონტი

[ctx: PIM-Maintenance is in progress.]
en: In progress...
ka: მიმდინარეობს...

en: PIM Maintenance
ka: PIM-ის რემონტი

[ctx: PIM-Maintenance is paused.]
en: Paused.
ka: შეჩერებული.

[ctx: Name of the migrator in this row]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: Progress of the migrator in %]
en: Progress
ka: პროგრესი

[ctx: Current status of the migrator (done, in progress, ...)]
en: Status
ka: სტატუსი

en: Logfile
ka: ჟურნალის ფაილის სახელი

[ctx: Title of the window displaying the log of a single migration job.]
en: Migration Info
ka: მიგრაციის ინფორმაცია
