kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Creating instance of type %1
ka: %1 ტიპის გაშვებული ასლის შექმნა

en: Missing Identifier
ka: იდენტიფიკატორის გარეშე

en: Failed to start migration because migrator is not ready
ka: მიგრაციის დაწყება შეუძლებელია მიგრატორის მოუმზადებლობის გამო

en: Starting migration...
ka: მიგრაციის დასაწყისი...

en: Migration complete
ka: მიგრაცია დასრულდა

en: Migration aborted
ka: მიგრაცია გაუქმდა

en: Migration failed
ka: მიგრაციის შეცდომა

en: Migration paused
ka: მიგრაცია შეჩერდა

en: This migration has already been started once but was aborted
ka: მიგრაცია უკვე დაწყებულია, მაგრამ გაუქმდა

[ctx: @info:status]
en: Not started
ka: არ არის გაშვებული

[ctx: @info:status]
en: Running...
ka: გაშვებულია...

[ctx: @info:status]
en: Complete
ka: დასრულებულია

[ctx: @info:status]
en: Aborted
ka: შეწყვეტილია

[ctx: @info:status]
en: Paused
ka: შეჩერებულია

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
ka: ესაჭიროება განახლება

[ctx: @info:status]
en: Failed
ka: შეცდომა

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
ka: GID მიგრატორი: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
ka: დარწმუნდით, რომ ყველა ჩანაწერს mimetype-ით %1 აქვთ GID, თუ GID გამომტანი ხელმისაწვდომია.

en: Migration failed: %1
ka: მიგრაციის შეცდომა: %1

en: GID Migration Tool
ka: GID მიგრატორი

en: Migration of Akonadi Items to support GID
ka: Akonadi-ის ჩანაწერების მიგრაცია GID-ის მხარდაჭერისათვის

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
ka: (c) 2013-2020 Akonadi-ის პროგრამისტები, ყველა უფლება დაცულია

en: Christian Mollekopf
ka: Georgian <kde-i18n-doc@kde.org>

en: Author
ka: ავტორი

en: Show reporting dialog
ka: ანგარიშის ფანჯრის ჩვენება

en: Show report only if changes were made
ka: ანგარიშის ჩვენება მხოლოდ მაშინ, თუ რამე შეიცვალა

en: MIME type to migrate
ka: დასამიგრირებელი MIME ტიპი
