kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: The selected path is empty.
ka: არჩეული ბილიკი ცარიელია.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
ka: არჩეული ბილიკი სწორ Maildir საქაღალდეებს შეიცავს.

en: The selected path is a valid Maildir.
ka: არჩეული ბილიკი სწორი Maildir-ია.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
ka: არჩეული ბილიკი ჯერ არ არსებობს. შეიქმნება ახალი Maildir.

en: The selected path does not exist.
ka: არჩეული ბილიკი არ არსებობს.

[ctx: @info:status]
en: Unusable configuration.
ka: კონფიგურაციის გამოყენება შეუძლებელია.

[ctx: @info:status]
en: Item %1 belongs to invalid collection %2. Maybe it was deleted meanwhile?
ka: ჩანაწერი %1 ეკუთვნის არასწორ კოლექციას %2. იქნებ ის წაშალეთ?

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folders
ka: ელფოსტის საქაღალდეების სინქრონიზაცია

[ctx: @info:status]
en: Synchronizing email folder %1
ka: ელფოსტის საქაღალდის სინქრონიზაცია: %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move root maildir folder '%1'.
ka: Root Maildir საქაღალდის გადატანა შეუძლებელია: %1.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
ka: ზედა დონის საქაღალდის წაშლა შეუძლებელია: %1.

[ctx: @info:status]
en: Unable to create maildir '%1'.
ka: Maildir-ის შექმნის შეცდომა: %1.

[ctx: @info:status]
en: No usable storage location configured.
ka: საცავის გამოყენებადი მდებარეობა მითითებული არაა.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KMail mail folder
ka: ბილიკი KMail-ის ელფოსტის საქაღალდემდე

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
ka: ბილიკი მიუთითებს საქაღალდეზე, რომელიც თვითონ Maildir-ის მაგიერ Maildir-ებს შეიცავს.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ka: უკანაბოლოს მონაცემების შეცვლის გარეშე.

[ctx: @info:status]
en: Given folder name is empty
ka: საქაღალდის მითითებული სახელი ცარიელია

[ctx: @info:status]
en: Folder %1 does not seem to be a valid email folder
ka: საქაღალდე %1 ელფოსტის სწორ საქაღალდეს არ ჰგავს

[ctx: @info:status]
en: Unhandled operation %1
ka: მიტოვებული ოპერაცია %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot create folder %1 inside folder %2
ka: საქაღალდე %1 საქაღალდე %2-ის შიგნით ვერ შეიქმნება

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove folder %1 from folder %2
ka: საქაღალდე %2-დან საქაღალდე %1-ს ვერ წაშლით

[ctx: @info:status]
en: Failed to load MBox folder %1
ka: ელფოსტის საქაღალდის ჩატვირთვის შეცდომა: %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot rename folder %1
ka: საქაღალდისთვის სახელის გადარქმევის შეცდომა: %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 from folder %2 to folder %3
ka: საქაღალდის (%1) %2-დან %3-ში გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot add emails to folder %1
ka: ელფოსტების ამ საქაღალდეში გადატანა შეუძლებელია: %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot remove emails from folder %1
ka: საქაღალდიდან (%1) ელფოსტების წაშლა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Error while reading mails from folder %1
ka: შეცდომა საქაღალდიდან (%1) ელფოსტების კითხვისას

[ctx: @info:status]
en: Failed to load Maildirs folder %1
ka: ელფოსტის საქაღალდეების ჩატვირთვის შეცდომა: %1

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1
ka: საქაღალდეში (%1) ელფოსტების შეცვლა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify emails in folder %1. %2
ka: საქაღალდეში (%1) ელფოსტების შეცვლა შეუძლებელია. %2

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails from folder %1
ka: საქაღალდიდან (%1) ელფოსტის გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot move emails to folder %1
ka: საქაღალდეში (%1) ელფოსტის გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1
ka: საქაღალდიდან (%1) ელფოსტის გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot move email from folder %1 to folder %2
ka: ელფოსტების ერთი საქაღალდიდან (%1) მეორეში(%2) გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot move folder %1 into one of its own subfolder tree
ka: საქაღალდის (%1) თავისივე თავის ქვესაქაღალდეში გადატანა შეუძლებელია

[ctx: @info:status]
en: Cannot add email to folder %1 because there is no email content
ka: ელფოსტის საქაღალდეში (%1) გადატანა შეუძლებელია. ეს ელფოსტა არაა

[ctx: @info:status]
en: Cannot modify email in folder %1 because there is no email content
ka: საქაღალდეში (%1) ელფოსტის ჩასწორება შეუძლებელია. ეს ელფოსტა არაა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
ka: ელფოსტის საქაღალდის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
ka: აირჩიეთ Maildir-ის ინფორმაციის შემცველი საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
ka: მხოლოდ-წაკითხვად რეჟიმში გახსნა
