kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Unique
ka: უნიკალური

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
ka: თვე და წელი

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
ka: წელი

[ctx: @option:check]
en: Enable
ka: ჩართვა

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
ka: დაარქივება:

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
ka: არქივის საქაღალდის სახელი:
